2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

یکی تو کلاس زبان ما هست انقدر خود خواه خودخواهی و نسبت به بقیه بی تفاوت....بهش میگم من نمیتونم شنبه امتحان بدم بیا چهارشنبه یا پنج شنبه امتحان بدیم....اصلا قبول نکرد....با اینکه آخر هفته میگه کلاس داره و کامل هم نمیتونه اون روزا مطالعه داشته باشه اما اصلا درک نکرد شرایطم رو....مدیر موسسه هم قبول نکرد با گروه دیگه امتحان بدم وقتی گفتم گفت من اصلا نمیتونم ....بعد وقتی استاد می پرسید اخرش میگفت بازم هرجور خودتون می تونید ولی برای من شنبه بهتره.....اصلا حالم بهم خورد به خود

خودم 😐😐

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

برادرشوهرم يه وام گرفت كه ضامنش همسرم بود 

اقساطش رو اصلا پرداخت نكرد مجبور شديم كل وام رو خودمون پرداخت كنم ده ميليون بود سه سال پيش 

خودش و خانمش فقط گفتن حالا مگه چي شده 🙄🙄🙄🙄🙄

حالا ميخوايي بزار تو جرگه بيشعورها 

نفهم ها

بي مسئوليت ها 

خودخواه ها 

هر كدوم باشه من مشكلي ندارم 

یکی از فامیلای شوهرم بود همسن خودم تک دختر از دماغ فیل افتاده...خارشوم بهش گف عکس شوهرتو بیار ببینم...منم گفتم اره کنجکاو شدم ببینمش...اولین بار بود میدیدمش خواستم باش صمیمی شم...اورد نشونم داد گف حالا کنجکاویت ارضا شد؟؟😶😶😶بعد ی ادایی ام دراورد برام حالا ن قیافه داشت ن تیپی....عوضش زبون مار داشت نیش میزد جاش میشوخت با همم اینجور بود

من خوشحال ترینم😍😍😍

بین خودخاهی و بی شرفی خیلی فرقه

من خودم خودخواهم جاه طلبم همه چی رو برای خودم میخام عاشق خودمم دیگران زیاد برام مهم نیستن

ولی تاحالا ازارم به کسی نرسیده

اینی که شما میگین بی شرفیه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706