2737
2739
از یه نفر خوشم اومده اما یک طرفست

آخی بگردم،اون طرف یکی دیگه رودکی داره یا اصلاکسی رونمیخاد

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همین که میگن به صلاحم نیس رو نمیفهمم اگه خدا بخواد میتونه یه کاری کنه که به صلاحم باشه

خوب شایدواقعابه درد هم نمیخورین مثلاشایداگه ازدواج کردی دست بزن داشته باشه،ببین اگه خیلی اصرارداری ک اونم بخوادت زیادتودیدش باش 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2740

عزیزم اول دعاهاتون بسم الله الرحمن رحیم بگید و اول صلوات بفرستید بعد دعا و خواستتون چون خدا نمیتونه یه دعا رو قبول کنه و یکی نه.بعد از تموم شدن دعا ماشاالله لا حول و لا قوة الا بلا العظیم بگید و اصرار کنید التماس کنید ب اونچه ک میخواید ولی پشت بندش بگید اگه صلاحه....یعنی ی زبونتون التماس باشه یکی صلاحدید خدا مطمن باشید میشه البته صبر هم پیشه کنید....نماز سر وقت و بااخلاص هم خیلی مهم و موثره کلا خودتونو غرق کنید تو دعا وقرآن و اینچیزا ولی باید با عشق بخونید (من خودم تو همین حالم و تا حد زیادی جواب گرفتم)التماس دعا

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
من همین که میگن به صلاحم نیس رو نمیفهمم اگه خدا بخواد میتونه یه کاری کنه که به صلاحم باشه

منم مشکل ترو دارم نمیدونی دیشب چقد زار زدم چقد التماسش کردم قسمش دادم یزید بود دلش برام میسوخت نمیدونم چرا خدا دلش نمیسوزه