2752
2734
عنوان

خانما سه روز زایمان کردم ولی نی نی م

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 61 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهرم نمیداره میگه شیر خودتو بده 

من بچه دومم و خودم شیرخشک خریدم دیگه از همون بیمارستان بهش کمکی شیرخشک دادم.خدایی اذیت نشدم.البته با قطره چکان‌میدادم دهنش.

یک صلوات میفرستی؟

نوزاد چند روزه باید شکمش ۷،۸ بار روزانه کار کنه 

حتما ببر دکتر احتمالا کولیک داره ولی پشت گوش ننداز 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

سلام وقتی شیرش میدین حتما اروق بچه رو بگیرین هرچی ک میخورین بعدش عرق نعنا عرق زیره و رازیانه بخورین غذاهای نفاخو طبع سرد نخورید روزی یه لیوان عرق چایی نبات بخورید 

ترنجبین بهش بده سریع میره بیرون... 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

همه کاراتو تحت نظر دکتر انجام بده حتی دادن شیرخشک

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ترنجبین بهش بده سریع میره بیرون... 

عزیزم کی به بچه ۳ روزه ترنجبین میده!🙄

تا ۴ ماه فقط شیر باید بخورن