2737
2739
عنوان

علت کبود شدن ناخن شصت پا

| مشاهده متن کامل بحث + 15347 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شوهرت پاشون خوب شد؟؟؟

اره خداروشکر.... 

یکی از کفشاش بود ک تنگ بود و توجه نمیکرد یکی هم خیلی سر پا وایمیستاد 

الان خداروشکر کبودی نداره

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728
سلام ببخشید چند روز طول کشید تا شوهرت خوب بشه

سلام 

یه هفته ای مراعات کرد کمتر رو پاهاش فشار میاورد کفشش رو عوض کرد شبا قبل خواب پاهاشو تو تشت اب میذاشت ماساژ میداد خوب شد خداروشکر 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2740