2737
2739
۸ تقسیم بر ۲ خب میشه ۴ هر عددی هم قبل از پرانتز بیاد در عدد داخل پرانتز ضرب میشه ۲ به علاوه ۲ هم خ ...

اولویت اول پرانتزه بعد ضرب بعد تقسیم کسگم

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولویت اول پرانتزه بعد ضرب بعد تقسیم کسگم

خنگول کی بودم من😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
خنگول کی بودم من😂😂

خودم😬❤😂

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2740
والا چیه هی عدد عدد عدد ...اه حرصم گرفت 😵😵 عوضش عاشق ادبیات و تاریخم 😍

من جغرافیا و تاریخ دوست دارم😍ریاضی ها هیچ جا بدرد نمیخوره مثلا الان سینوس و تانژانت و انتگرال و....ب چ درد من میخوره 🤦🏼‍♀️

والا نن انسانی بودم یادمه این طور حل میکردی اول پرانتزو ضرب و میاوردیم اول8÷{(2×2)2} دوستان ریاضی اشتباه میگم؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خداوکیلی یکو چجوری حساب کردید هشت تقسیم بر دو میشه چهار ضربدر دو به علاوه دو چهار در چهار میشه شونزد ...

اولویت با عبارت داخل پرانتزه 2+2 میشه 4

بعدش بیرون پرانتز یه دو هست که باید در پرانتز ضرب بشه. پس 2 ضربدر 4 میشه 8

بعدم که 8 تقسیم بر 8 میشه 1

در هر صورت جواب ۱۶ میشه کسگم

سوادت تو حلقم

2706