2737
2739
جا میشه عایا؟! بنظر شما کی ببندم ساکو؟

اره دیگه مگه واسه خودت جز دستمال کاغذی و یه دست لباس و نوار بهداشتی چی میخوای برداری که جا نشه؟

اگه بارداری چندقلو یا پرخطر نباشه دیگه پایان 8 ماه باید ساکو بست که خیال آدم راحت باشه... اگرم زودتر از موعد خواست بیاد وسط درد و آه و ناله تازه دنبال جمع کردن لباس و پوشک نی نی نباشیم 😂

اره دیگه مگه واسه خودت جز دستمال کاغذی و یه دست لباس و نوار بهداشتی چی میخوای برداری که جا نشه؟ اگه ...

اره همینا گفتم شاید بیمارستان ساک نی نی دستش باشه بعد منم وسایلم تو اون کلا قاطی پاتی بشه😅

هی دوست دارم ببندم ولی میگم الان میبندم،جلو چشممه  هی ناراحت میشم ک چرا وقتش نمیرسه و نمیگذره🤨

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همینا گفتم شاید بیمارستان ساک نی نی دستش باشه بعد منم وسایلم تو اون کلا قاطی پاتی بشه😅 هی دوست ...

خخخخ.. من که چند دفعه سر زایمان رفتم همراه بودم تاحالا قاطی نشده ولی اگه نگرانی خب وسایل خودتو تو یه کیف دستی جادار بذار 😅

ساکتم ببند ولی بذارش تو کمدی جایی جلو چشم نباشه حرص بخوری 😂

خخخخ.. من که چند دفعه سر زایمان رفتم همراه بودم تاحالا قاطی نشده ولی اگه نگرانی خب وسایل خودتو تو یه ...

ممنون عزیزم از راهنماییت🤩

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2731