2733
2734
عنوان

بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 67 پست
ای خدا قسمته فکرکن پسرباشه و دورازجون باهزارتا دردو مرض کی میاد کمکت یابگ یکاریشومن بکنم

جفتش شیرینی های خاص خودشو دارع

انشالله ی دختر نازم خدا بهت بده

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا برا چی به خونواده شوهرت گفتی قصد بچه دار شدن داری😐 دلیل نداشت بدونن...تو اول اینقدر قوی باش که ...

اصلا به کسی گفتن اشتباهه

من گفتم  اقدامم یک سال و نیم طول کشید 

ابروم رفت

همه میدونستم میخوایم و نمیشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
اصلا برا چی به خونواده شوهرت گفتی قصد بچه دار شدن داری😐 دلیل نداشت بدونن...تو اول اینقدر قوی باش که ...

ازصدقه سری شوهرم فهمیدن ماه قبل اقدام داشتم اونم آنقدر استرس داشتم فکرکنم نشد اونم به خواهرشوهرام گفت میخوایم شماهاروعمه کنیم وازاین حرفا

عرق کاسنی و شاطره بخورید برای پسر زایی خوبه

ولی همیشه بسپارید به خدا فقط💜

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2738
اصلا به کسی گفتن اشتباهه من گفتم  اقدامم یک سال و نیم طول کشید  ابروم رفت همه میدونستم ...

آره بابا همینجوریشم دنبال فضولین...من بار اول حامله شدم سریع گفتم بعد پوچ بود وسقط شد نمیدونی به غلط کردن افتادم بعدش دوسال دکتر ودوا کردم ولی به مادرشوهرم نگفتم هی میگفتم درس دارم کار دارم نمیخوام فقط همینم مونده دکتر رفتنمو بهشون توضیح بدم😐والا کمک آدم که نیستن فقط استرس میدن😑

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

خلاصه خانواده ی شوهر معلوم نیس چی فکر میکنن فقط بزاریشون حرص بدن الان سر جنسیت بحث میکنن حالا کلی داستانا در راهه منتظر باش

من الان باردارم مادر شوهرم از اول گفته من میدونم پسره حتی اسمشم انتخاب کردن

هرچی سعی میکنم حرص نخورم نمیشه که نمیشه

همه سختیش مال منه بهترین چیزاشو اونا انتخاب میکنن

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
ازصدقه سری شوهرم فهمیدن ماه قبل اقدام داشتم اونم آنقدر استرس داشتم فکرکنم نشد اونم به خواهرشوهرام گف ...

😑😑😑 به شوهرت میگفتی که نگه آخه عزیزم این مسائل گفتن نداره به کسی چه 😒 بآور کن نمیگم مادرشوهر بده ولی ته دلش چشم دیدن آدمو نداره این تاحالا بارها بهم ثابت شده

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
تو روخدا بی خیال بچه شو خیلی دردسر داره خیلی یخته ۱۵ روزه بچم به دنیا اومده اندازه ده سال خستم کرده

راس میگی عزیزم ولی منم 6ساله ازدواج کردم دیگه میترسم انقدپیشگیری کردنم بعدابرام مشکل ساز بشه

خلاصه خانواده ی شوهر معلوم نیس چی فکر میکنن فقط بزاریشون حرص بدن الان سر جنسیت بحث میکنن حالا کلی دا ...

راس میگی عزیزم ایشالله خدایه بچه صحیح وسالم بهت بده