2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من🖐 فقط دیگه نمیتونم فعالیت کسایی که فالوشون کردم رو  ببینم 😑😑😑خیلی بد شد🤦‍♀️

برای شما هم قسمت مخاطبین ک اینستا داشتن حذف شده؟؟برای من قبل از بروزرسانی اصلا بالا نمیومد مخاطبین الان ک بروز کردم اون گزینه حذف شده😑

باگ هاش زیاده به نظر منم

اره بابا گند زده

حتی پیامای دایرکتم باز نمیشه چند روز طول میکشه

منم نسخه قدیمی شو تو گوشیم داشتم نصب کردم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2740
برای شما هم قسمت مخاطبین ک اینستا داشتن حذف شده؟؟برای من قبل از بروزرسانی اصلا بالا نمیومد مخاطبین ا ...

من اصلا به مخاطبینم وصل نشدم...همگام سازی نکردم...ازونموقع ازدواج کردم دور همه رو خط کشیدم حتی فامیل و دوستام😂😂😂🖐 

فقط شوهر و خواهرشوهرمو فالو کردم و اونام منو😀

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
من اصلا به مخاطبینم وصل نشدم...همگام سازی نکردم...ازونموقع ازدواج کردم دور همه رو خط کشیدم حتی فامیل ...

میشه اینستاگرام منم فالو کنید

rahil_javanmardy

من نویسنده ام

شاید  از رمان هام یا شعرام خوشتون بیاد😊

اره بابا گند زده حتی پیامای دایرکتم باز نمیشه چند روز طول میکشه منم نسخه قدیمی شو تو گوشیم داشتم ن ...

rahil_javanmardy

من نویسنده ام

شاید  از رمان هام یا شعرام خوشتون بیاد😊

برای شما هم قسمت مخاطبین ک اینستا داشتن حذف شده؟؟برای من قبل از بروزرسانی اصلا بالا نمیومد مخاطبین ا ...

rahil_javanmardy

من نویسنده ام

من دیگه تو قسمت اضافه کردن افراد نمیتونم مخاطب هامو ببینم چرا هر چی میزنم میزنه مخاطب موجود نیست با ...

rahil_javanmardy

من نویسنده ام