2737
2739
عنوان

بچها80کیلوام😮

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 94 پست
شما هم بهتر قضاوت نکنی بقیه رو من فک کردم ایشون قصددلداری استارتر دار وبه شوخی گف۱۲۰ کیلوم وگرنه چا ...

😀بخدا که نمیاید ناراحتی به رخسار زیبای شما نکنید اخم که لایک میکنم شمارو میدونم بی ربط بود ولی دلخورنشین دیگه بجاش به من بگین وای چقدر تپلی وای برولاغرکن بلکه بشرمم و لاغر کنم

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا ۶۰ درجه که خنکه😂😂😂 عزیزم من تو سوپم همه نوع سبزیجاتی میریختم و یه قاشق سبوس برنج بخاطر ...

من قدم ۱۵۹

وزنم ۷۲ هست 

اره کامل برام بگو ،ممنون میشم عزیزم

.مواد نشاسته ای مث ورمیشل یا جو استفاده نمیکردی؟

2728
من قدم ۱۵۹ وزنم ۷۲ هست  اره کامل برام بگو ،ممنون میشم عزیزم .مواد نشاسته ای مث ورمیشل یا جو ...

نه عزیزم حذف کردم برای یک ماه البته توصیه نمیکنم ولی برای من مشکلی پیش نیومد تازه پوست و موم بهتر شد

سوپم رو هرردز به یه شکل درست میکردم و خوشمزه ولی هیچ روغن یا رشته ای اضافه نمیکردم بیشتر خودمو با آبمیوه سیر میکردم و شبا قبل از خواب امگا۳ یدونه میخورم‌ کلا بعد از این یک ماه میلت به نون و برنج‌خیلی کم میشه

😀بخدا که نمیاید ناراحتی به رخسار زیبای شما نکنید اخم که لایک میکنم شمارو میدونم بی ربط بود ولی دلخو ...

نه دوست عزیز من خودم از لفظ چاق ولاغر  بدم میاد،تاجایی که بتونم بکارنمیبرم اضافه وزن و کمبود وزن میگم ک کسی ناراحت نشه،چون  گاهی دراثربیماری،امیدوارم شما به اندام ایده آلت برسی،من واقعاقصدناراحت کردن کسی و نداشتم چون ارزش ندار

نه دوست عزیز من خودم از لفظ چاق ولاغر  بدم میاد،تاجایی که بتونم بکارنمیبرم اضافه وزن و کمبود وز ...

😊از بس شما خانومید ولی دوست عزیزمون الان یکم حساس هستن فقط

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
نه عزیزم حذف کردم برای یک ماه البته توصیه نمیکنم ولی برای من مشکلی پیش نیومد تازه پوست و موم بهتر شد ...

مرسی از توضیحات کاملت 😘😘😘😘😘یه. ماه ۹کیلو کم شده ،یه هفته ۱/۵تا۲کم میشه حتما 

گذاشتمش تو برنامه م

2740
وای عالی میشه منم از فردا رژیمم رو شروع میکنم

شما اومدین گروه تلگرام اونجا نوع رژیمتونو بگید بی زحمت کنم منم درجریان باشم ایده بگیرم ممنون

مرسی از توضیحات کاملت 😘😘😘😘😘یه. ماه ۹کیلو کم شده ،یه هفته ۱/۵تا۲کم میشه حتما  گذاشتمش تو ب ...

اره عزیزم تازه چون من شوهرم گیر‌بود خودمو محدود کردم تو میتونی راه های بهتری رو برای لاغر انتخاب کنی

اره عزیزم تازه چون من شوهرم گیر‌بود خودمو محدود کردم تو میتونی راه های بهتری رو برای لاغر انتخاب کنی

من ۱۲کیلو کم کردم ولی گیر کردم 

فردا میخوام جی ام رو شروع کنم ،خوشحال میشم منو دنبال کنی و بهم انگیزه بدی 😍البته اگه حوصله داری😂

2706