2733
2734

سلام دوستان .‌ شبتون  ب خیر .. راسش این موردی که میخوام براتون تعریف کنم ربطی ب خودم نداره و از جزئیاتش خبر ندارم فقط در حدی که میدونم بهتون میگم و ازتون راهنمایی میخوام

ی پسر ۳۰ ساله ک  مهندس و ی کار خوب داره و ی موقعیت خوب و درآمد و زندگی اوکی .. که ی سالی ک با ی دختری طرح دوستی ریخته و دوسش داره و از قبل عقد ناموفقی داشته ... ب دختره گفته و دختره ولش کرده اونم بعد اون جریان هرچی سعی کرده بهش نزدیک بشه دختره پسش زد و اون دوباره رفت سمت دختری که ازش جدا شده بود (علت جدایی  این بود ک دختره نمیتوانست بدور از خونواده اش زندگی کنه آخه کار پسره  ی شهر دیگ ای بود ) و توافقی جدا شدن ... حالا دل دوست دختر پسره یکم ب رحم اومده و صاف شده اما فهمیده بعد چن وقت پسره از ناراحتی و دل سردی ب اون دختره پی ام داده و برا فرار از تنهایی میخواد خودشو باز خرید کنه و برگرده  شهر دختره و ی کار جدید و آزاد رو شروع کنه و زندگیش رو تو ی شهر دیگ ول کنه .. از طرفی دوست دخترش وقتی جریان رو فهمیده خیلی دل سرد و ناراحت شده و  فهمیده که اون رفتارش چه تاثییر بدی تو زندگی پسره داشته  میترسه این رفتارش باعث بشه پسره تو زندگی با زنش دچار مشکل بشه (آخه زنی که به خاطر کار شوهرش و دوری از خونواده حاضر ب طلاق شد و نساخت چطور میخواد دو روز دیگ با بی پولی و شرایط دیگ بسازه؟  آخه اگر پسره کارشو که دولتی و درآمد خوبی داره ول کنه و بره سراغ شغل آزاد هیچ تضمینی برا درآمد خوب نداره).. از طرفی پسره  دوست دختره رو دوست داره و عاشق کارش  و فقط برا فرار از تنهایی میخواد برگرده ب اون نامزد عقدی اش و کوتاه بیاد .. به نظر شما پسره باید چیکار کنه ؟ 

دوست دخترش باید چه واکنش داشته باشع ؟ بگذره و ادامه بده یا تمومش کنه؟ 

ممنون از صبوریتون و مرسی که زحمت میکشید و جواب میدید.. واقعا به جواب هاش نیاز داریم .. 😘😘

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فقط اینو میدونم که دو نفر اگه همدیگر دوست داشته باشن با شرایط هم کنار میان 

یعنی کار پسره اشتباه ک برگرده ب نامزد قبلش؟

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2738

فک کنم دوست دختره پیش قدم شه و بهش بگه که مبخاد باهاش ازدواج کنه ..اصلانم گناه نداره بخاطر اینکه الان زن سابقش و دوست دخترش هر دوتاشون یه کیس به حساب میان.. دوست شما نمیخاد که خدایی نکرده زندگی یه زنه دیگه رو خراب کنه ..اون زن سابقش الان هیچ نسبتی با اون آقا نداره که..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
فک کنم دوست دختره پیش قدم شه و بهش بگه که مبخاد باهاش ازدواج کنه ..اصلانم گناه نداره بخاطر اینکه الا ...

پسره دوست دخترش رو دوست داره و چون اون پسش میزنه دست ب همچین کاری زده .. اون نامزد عقدی اش هم ب نظرم بعد بازگشت دوباره پسره خیلی پررو میشه و پسره خیلی حقش سوخته میشه 

به نطر من خانواده خیلی عزیزه، اما اگردختری به رشد عقلی خوبی برای تشکیل زندگی رسیده باشه، هیچ موقع خانواده اش رو به همسرش ترجیح نمیده، با توجه به اینکه این پسر یه تصمیم قاطع برای زندگی اولش گرفته، عملا رجوع مجدد یعنی تردید و تردید در آینده ممکنه به یأس و نا امیدی تبدیل بشه، برگشت اون پسر به دختر اول اصلا کار عاقلانه ای نیست، بهتره به جای برگشت به گذشته سعی در ساخت حال و آینده داشته باشه، علل خصوص اگر دختردوم به اون علاقه داره