2737
2739
موفق وخوشبخت باشین..یکم سخته ولی چاره نیست خودت دانشجونیستی

ممنون. بودم ولی بخاطر شرایط بد من درسو رها کردم تا همسرم بتونه ادامه بده

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون. بودم ولی بخاطر شرایط بد من درسو رها کردم تا همسرم بتونه ادامه بده

اشکال نداره من خودم این همه خوندم آخرش هم هیچی نشد

البته خودم دوس نداشتم برم سرکار،واقعاواسه زن سخته هم خونه داری،هم بچه داری،هم شوهرداری

خلاصه من با این اعصاب داغونم نمیتونم

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...

خیلی بده اینطوری ادم مریض میشه دوس ندارم بی زبون باشم . بچه ها وقتی تو محیط کار کاراشونو میندازن گردنم یا بم کار میدن چطوری با سیاست انجام ندم ؟ اخه خیلی کارشونو بلدن با سیاست و مهربونی مثلا میگن ایفونو باز کن یا بچه رو تحویل بدخ تحویل بگیر، 

2740
اشکال نداره من خودم این همه خوندم آخرش هم هیچی نشد البته خودم دوس نداشتم برم سرکار،واقعاواسه زن سخت ...

الهی خوش باشی خواهر

منم امروز حالم گرفت 

خدا لعنت کنه باعث بانیشو 

باردارم و مادر شوهرم توقع داره من زنگش بزنم و برم دست بوسش با اینکه رامون دوره و منم ماهای آخرمه 

نمیدونم امروز زنگ زده ب شوهرم کلگی ک زنت چرا بهم زنگ نمیزنه اگه اون باردارم منم مریضم.. عقده ای 

شوهرمم باهام بد رفتار کرد خیلی دلم گرفت 😢😢😢

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین

خیلی از خودم بدم اومده خیلی بی زبونم همه ازم سواری میگیرن، تو خونه،سر کار ، دوستا و رفیقا همه🤔

دلم میخاد با سیاست مث خودشون تو چشمشون نگاه کنم نه بگم با پنبه سر ببرم ولی بلد نیستم بی سیاستم اگ هم بگم نه با عصبانیت میگم ک همه میفهمن حرص خوردنم رو

خیلی بده اینطوری ادم مریض میشه دوس ندارم بی زبون باشم . بچه ها وقتی تو محیط کار کاراشونو میندازن گرد ...

یه بهونه بیار بگو دستم بنده یا عجله دارم امروز باید زود برم

یه بهونه بیار بگو دستم بنده یا عجله دارم امروز باید زود برم

اخه مدیر اجازه نمیده که میگه تا ساعت کاری بمون بعد هر روز نمیتونم زود برم بالاخره یه روز ،دو روز، روزای بعد و چیکار کنم ؟  وسط کار یا اول صبح ک ازم کار میخوان رو چیکار کنم

2706