2737
2739

امروز رفته بودم سونو گفتش خدا رو شکر سالم سالمه مشکلی نداره ولی احتمال ۷۰ درصد دختره

منم خیلی خوشحالم که سالمه واسه ی همین خدا رو شکر میکنم بابت دختر بودنش هم مطمئنم تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته

ولی همسرم خیلی پسر دوس داشت اینو تو تک تک کلماتش میفهمیدم حتی خودش اینو بهم گفته بود

الان خیلی حس بدی دارم میترسم دخترمونو دوس نداشته باشه😢😢😢

کسی اینجوری بوده؟؟میشه لطفا یکم باهام حرف بزنین دارم میترکم😔

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟

چرا دوست نداشته باشه؟

دقیقا اینو داشتم همش میگفت پسر پسر ولی وقتی فهمید دختره دورش میگرده اینقدر دوسش داره  هیچی واسش کم نمیزارا ناراحت نباش😘😍قدمش پیشاپیش مبارک🤗😘

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم اسی اکثر مردا عاشق پسرن منم تو سونو هفته ۱۴ بهم احتمال ۹۰ درصد دختر دادن شوهرم قشنگ معلوم شد ناراحت شد به روش نیاورد ولی تابلو  بود عاشق پسر بود خیلی خیلی گریه کردم بعد واسه آنومالی که رفتم گفتن صددرصد پسر اگه بدونی شوهرم چیکار کرد اینقد بوق میزد و خوشحالی میکرد که من مات مونده بودم بعد یهو زدم زیر گریه گفتم تو دخترمو دوست نداشتی خدا پسرش کرد اونم هی میخندید میگفت احساساتی شدی بچمون از اول پسر بود .چه میشه کرد تو فرهنگ ما پسر دوستی باب شده ایشالله که بچه بعدیت یه پسر ناز و ملوس باشه گلم❤

Live the moment now✌
2731

پسرعموم دوتا دختر داره وقتی فهمید دومی هم دختره ناراحت شده بود و حتی به زنش تیکه پرونده بود و زنشو ناراحت کرده بود اما زن عموم باهاش برخورد کرده بود و گفته بود این خواست خداست و تو حق نداری چیزی به زنت بگی الان دومیو حتی از اولی هم بیشتر دوست داره

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
پسرعموم دوتا دختر داره وقتی فهمید دومی هم دختره ناراحت شده بود و حتی به زنش تیکه پرونده بود و زنشو ن ...

بیجاره زنش چقد غصه خورده جنسیت و مرد تعیین میکنه کاش مردا اینو درک کنن که خودشون توی تعیین جنسیت نقش کلیدی رو دارن

Live the moment now✌
2738

شما با خیال راحت بارداریت و طی کن دخترت ک دنیا بیاد باده چطوری دل باباش و ببره مردایی دیدم ک عاشق پسر دار شدن بودن اما وقتی دختر دار شدن کلا پسرشون یادشون رفت نمیدونی این دختر بچه ها چ دلبری میکنن اخه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
چرا دوست نداشته باشه؟ دقیقا اینو داشتم همش میگفت پسر پسر ولی وقتی فهمید دختره دورش میگرده اینقدر د ...

ممنون عزیزم😙😙

من با خواهرم ٢٠سال اختلاف سني دارم يه برادر هم دارم روزي كه مادرم براي تعيين جنسيت خواهرم رفت بابام وقتي فهميد دختره خيلي ناراحت شد خيلي تو خودش بود ولي حرفي نميزد به محض اينكه به دنيا اومد تو بيمارستان ديدش جوري مهرش به دلش نشست كه من و برادرم با ٢٠سال سن حسودي ميكرديم الانم سوگولي باباس و تو خونه حرف حرف اونه 

درکت میکنم اسی اکثر مردا عاشق پسرن منم تو سونو هفته ۱۴ بهم احتمال ۹۰ درصد دختر دادن شوهرم قشنگ معلوم ...

ممنونم خانومی

شوهر منم سر دخترم وقتی فهمید دختره معلوم بود ناراحت شده.ی مدت هم ب شوخی جدی میگفت چرا شیر و ماست خوردی که دختر شده.

اینا همه دست خداست.بارها بهش گفتم ایه قرانه که گفته ما براتون تعیین کردیم تعداد بچه و حتی جتسیتشو

خیر سرش مذهبیه.عقل نمیره تو کلش که😠

البته بگم الان جونش در میره براش اینا در حد حرفه.خودش بیاد همچین تو دلش جا باز میکنه که هر دفه بپرسی میگه خداروشکر که دختر شد

دل را قرار نیست،مگر در کنار تو💖
شما با خیال راحت بارداریت و طی کن دخترت ک دنیا بیاد باده چطوری دل باباش و ببره مردایی دیدم ک عاشق پس ...

😍😍😍اخی

من برعکس شمابودم وهستم

من عاشق پسربودم تاچهارماه مردم وزنده شدم بعدفهمیدم که دختره تاآخرحاملگیمم به گریه گذشت

بچه دومم بودآخه دوس داشتم دومیم پسرشه دیگه نیارم

ولی شوهرم گفت یه تارموی دختراموباصدتاپسرعوض نمیکنم الانم به دنیااومده عاشقشه

اگه هم پسردوست داشت هیچ وقت تواون نه ماه به زبون نیاوردهیچ وقت نشون نداداصلابراش مهم نیست برعکس خودم

خیلی دلم پسرمیخواست خیلی

انشالله نی نیت سالم باشه بعدی روباتعیین جنسیت جلوبروانشالله پسرشه دل شوهرتم شادشه،آدم دوس داره ازهردومیوه داشته باشه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2706