2737
2734

من ۱۰ ماهه عقدم شوهرم رفیق باز نیس ولی چون بمن گفته رفیقاتو بزار کنار زورم میاد خودش با دوستاشه...البته از این اخلاقا نداره باهاشون جایی بره یا خیلی ببیننشون صبح تا شب سره کاره..وقتی ام میاد بعضی روزا میره پیششون..در حده نیم ساعت.ولی وقتی من قطع کردم کاملا چرا اون قطع نکنه؟الانم ز زد جوابشو ندادم ...چن بارم گفتم ولی به شوخی گرفته

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دومون به اندازه ولی خب کلا من بیشتر میرم با دوستام بیرون تا اون بهونم اینه تو خونه حوصلم سر میره تو حداقل میری سرکار😁

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم
2731

ببين دختري ك عقد ميكنه خودش كم كم از دوستاش زده ميشه 

من الان ازدواج كردم دوستام انقد بهم حرف ميزنن 

درك نميكنن متاهليو 

فك ميكنن مث مجردي هركاري بخواي ميتوني بكني 

بايد خودتو بكشي بيرون از دوستاي مجردو و اين چيا مخصوصا تو اين زمونه ك همه رابطه هاي دوستي و اينا دارن

اون نمیره بادوستاش منم نمیرم

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

منم عقدم شوهرم کلا بوسید زاشت کنار منم از اول کنار زاشتم از اول حوصله رفیق اینا نداشتم 9ماه عقدیم فقط یه بار رفت بیرون با دوستاش اونم با اصرار من میخاستم

خدایا همیشه باش💫😍
2738

من که شوهرم هر دو هفته یا کمتر به دوستاش سر میزنه

یعنی باید این کارو بکنه چون همون دو کلمه شوخیو درد و دلی که با هم‌میکنن براش خوبه

من خودم فرصت ندارم با دوستای خودم در ارتباط باشم اما حداقل ماهی یه بار میبینمشون

اگه به شما اينو گفته اونم بايد قطع كنه شما چرا راضي به اينكار شدي؟ همسرم سركار ميبينه دوستاشو ولي اينكه بعد تايم كاري پاشه باهاشون بره بيرون نه اصلا ولي من خودم به شخصه ميرم چون اونم طي روز سركار ميبينه پس منم ميرم 

2706