2737
2739

قانون نی نی سایت تو تاپیک زدن

1وای من خوشگلم :عکس میذاره میشورنش پهنش میکنن 

2وای من انقد زشتم :نه اتفاقا خیلی چهره معصوم و ناناسی داری جیجرم تو باید مدل شی😰

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم از بین این همه ادم که وجود دارن کدوماشون ب معنای واقعی  خوشگلن؟؟خیلی کم!!! تو دانشگاه ما بین اون همه دختر شاید 10 تا دختر باشن ک واقعا خوشگلن.بقیه معمولی و ایراد دارن..هیچکسم زشت نیست

پشت هر کاربری یک انسان است.🌱
2740

بعدم اصلن اینجوری به زندگی نگاه نکن. فاکتورهای دیگه هم مهم هستن. دیدتو باز کن. من همه جور دوستی دارم تا دلت بخواد دوستای مختلف دارم. مگه همه ی اونایی که خوشگل بودن خوشبخت شدن؟ 

منم خیلی زشتم هیچکس دوسم نداره و هیچکس باهام تاحالا جدی نبوده همه تو صورتم بهم گفتن ک تو زشتی و دختر خالت خوشگله یا اگه مادوتارو باهم بیینن میگن وای فلانی تو چقد خوشگل شدی ب دختر خالم میگن 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
سلام چوب خشک جوون اتفاقا میخواستم بیام ببینم بالاخره  کجا رسیدی منو که یادت هست چه تصادفی هر ...

اخه من کلا خیلی تاپیک میزنم قراره بعد اینکه از مامودیت اومد بیان خونمون

2706