2733
2739
نه ایشون توقع داره من خونه مامانم کم برم بجاش بیام ور دلش منم نمیرم

مثلا بر ور دلش چه كني؟

چه سرخوشه

مادر شوهر من شنيد نمرفتم خونه مامانم دو هفته گفت واي طفلكي

ولي خيلي هم دوست داره من زياد برم اونجا

منم هفته اي يه بار شام ميرم يه بارم ميرم سر ميزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال عروسی که حامله بشه با مادر یا خواهر خودش میره دکتر و ازمایش اینا یا مادرشوهرش؟ البته اگه گاه ...

اول خودش تنها خدا دوتا پای بزرگ داده بهش داره ب زودی مادر میشه باید مستقل باشه 

حالا ب دلایلی نتونست مادر و خواهر خودش 

2728
معلومه با مامان خودش

اخه مادر شوهرم هی پز میده من باید همش اون یکی عروس مو ببرم دکتر و هی باید صدای قلب بچه رو بشنوم و لباساشو بشورم...😑 حالا اون پسرش زن نگرفته هنوز. پیش خودم میگم هستن دخترایی که مادر خودشون و بزارند کنار با مادر شوهر هی اینور و اونور دنبال کارای حاملگی و بچه داری برن؟!!!!!!

2738
خب ربطی نداره

دهن مردمو نمیشه بست.ببین توی زندگی هر کاری بخوای بکنی فقط و فقط باید شوهرت پشتت باشه.اگه بود با خیاله راحت هرکاری میخوای بکن.من از زایمانم تا یک سالگی بچم از ۱۲ ماه ۹ ماهشو خونه مامانم بودم

اولا من بدبخت بخاطرشوهرم ک زیاد راحت نیس کم میرم خیلی دلم تنگ میشه و گریه میکنم اما چ میشه کرد

دوم مادرشوهرم بیخود میکنه نظر بده بابت خونه مادرم تاحالا این اجازه رو ندادم

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥
شوهرت نمیاد اما خودت بیشتر برو

اخه من شهریارم و مامانم اینا تهران کسی نیس ببرتم 😔 خیلی دلم تنگ میشع مخصوصا الان خیلی دلم میخواس بیشتر پیش مامانم باشم😔 بقیه رو میبینم کلی غصه میخورم

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥