2737
2739

اگه میشه بگین برا زایمان

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موسی بن جعفرمن رفتم عالی بود براسزرفتم امام حسین نمیدونم فکرکنم اونم خوب باشه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

من بچه اولموبنت الهدی بودم برای دومی خودم خواستم برم موسی بن جعفرپرسنل عالی ومهربون خیلی تمیز خیلی آرام بااینکه اتاق خصوصی نبود ومجبورشدم برم اتاق شش تخته اصلا اذیت نشدم خیلی دلسوز وبسیار بهتراز بیمارستان خصوصی باهم رفتارکردن من امام حسین ام رفتم ولی صدردرصدمیگم موسی بن جعفربهتر هستدکترمم خانوم ساعدی بودن

نيما يوشيج درتولدیک سالگی فرزندش نوشت:فرزندم يك بهاريك تابستانيك پائيزو يك زمستان را ديدياز اين پس همه چيز دردنیاتكراري است،به جز مهربانی🌹
امام حسین کجاست؟ سینا و پاستور بهترند یا حتی مهر.مهر هزینش ۱۰ تومن میشه

مهر ۴ و خورده ایه هاااااا چطور میگی ۱۰ م

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2738
اشغالترین بیمارستان خصوصی مهر  برای زایمان اول سینا بعد بنت الهدی بعد رضوی بعد آریا و پاستو ...

جدا؟من خودم نرفتم ولی یکی از جاریام و دختر خواهر شوهرم رفتن خیلی راضی بودن

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

من اول حاملگیم از موسی بن جعفر قیمت گرفتم گفت  طبیعی ۱ ۵۰۰ .سز ۱۸۰۰ 

حالا میگه طبیعی ۲ . سز ۲و ۵۰۰

امام حسین گفت سز ۱۵۰۰ . طبعی ۱۳۰۰ 

چکارکنم چرا موسی بن جعفر یهو قیمتش برده بالا

منم شنیدم به خدا خبر ندارم از قیمتا! دختر خواهر شوهرم میگفت.پس خالی بسته خواسته کلاس بذاره

اره بابا حالا شاید اون اتفاقی افتاده براش یا هزینه اضاف کرده اما نهایتش بااتاق خصوصی و بی حسی و این چیزا ۶م بشه ۱۰ م خیلیه

جدا؟من خودم نرفتم ولی یکی از جاریام و دختر خواهر شوهرم رفتن خیلی راضی بودن

نه بابا انقدر اذیتت میکنن کادر خوبی نداره من ک اصلا خوب نشنیدم ازش  حتی بگن مجانی برو اینجا نمیرم عمرا از بس بد شنیدم 

یکی از آشناها اونجا زایمان کرد میگه کلا 3 تا بودیم تو زایشگاه اونا سرشب زایمان کردن رفتن بخش من تنها موندم با دردی که داشتم ساعت 11 شب میگه همه برقارو پرستاره خاموش کرد رفت یک جا برای خودش چرت میزد منم از تاریکی احساس خفگی میکردم خانوادمم زنگ میزدن زنگای اول سروصدا کرد به بعد هم کلا جواب نداد اونا هم از نگرانی فقط گریه میکردن از ساعت 11 تا 5 صبح شرایطش همین بوده بیچاره

مهر ۴ و خورده ایه هاااااا چطور میگی ۱۰ م

مهر افتضاح بود امام حسین پرسنلش زیاد جالب نیستن موسی بن جعفر عالیه

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2706