2737
2739
عنوان

خواهرم بچمو محکم بوسید....

| مشاهده متن کامل بحث + 3135 بازدید | 164 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم جای خواهرت باشم ناراحت میشم منتها خودمو جای شوهرت میزارم حق داره،چون در این حد ناراحته که راضیه خواهرت نیاد کمکت ولی بچه هارو اونجوری نبوسه،بالاخره پدرشونه 

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2728
به نظر من کسی بچه رو دوس داشته باشه راضی نمیشه دردش بیاره  گار گرفتن و بشکون از لپ و کشیدن لپ ...

دقیقا،هیچکس از محکم بوسیده شدن لذت نمیبره،طرف فقط داره هیجانات خودشو خالی میکنه

منم این مشکل رو داشتم شوهرم روی خواهر برادرم خیلی حساس شده بود حتی میگفت نباید دست بزنن ب پسرم 😐

باید مقابله به مثل میکردی و میگفتی خانواده ی خودت هم حق ندارن به بچه دست بزنن

2738

شوهر منم کلی با خواهرم بخاطر بچه ها لج بود من جوابشو میدادم به خواهرم هم منتقل نمیکردن الان خدا رو شکر خودش بچه داره وقت نداره بچه های منو بغل کنه اصلا دل خواهرتو نشکن پای خانوادش رو هم وسط نیار یه مدتیه میگذره رو سیاهیش به ذغال میمونه 

الان خواهرم برا شام دعوت میکنه بهونه میارم نمیرم میگم شوهرم پشت سر خواهر عزیزم چرت و پرت بگه بعد بره خونشون بلمبونه خودم هر روز میرم بهش سر میزنم نی نیش رو بوس بوس میکنم میام شوهرم میگه منو از روابطتون خط زدین تو دلم خوشحال میشم میگم خلایق هر چه لایق

2706