2737
2739
عنوان

بیاین باهم فحشش بدیم ! مرگ بر .......

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرگ بر جاری

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

یه شوهررفیق باز الکل خوره. شبام دیر میاد خونه. منم نمیزاره هیچ کجا بررررررم

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2728
شوهر این خانم حیا کن محله رو رها کن    

مرگ بر پیمان یزید کافر !

اسمش پیمانه ..

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
فك كردم روح الله زم رو ميخواي فحش بدي چيكار كرده اون جريانش چيه

شبکه ضد انقلابی داشته

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2740

با اون چشم هوی ورقلمبیده ش !وقتی عصبانی میشه 

ااااخخخخ

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

مرگ بر خاندان شوهر 

مرگ بر پدر و مادر شوهر احمق

مرگ بر پدر و مادر شوهری که انگار یه بچه زاییدن و بینشون فرق میذارند 

مرگ بر برادر شوهر

مرگ بر خونه دو طبقه ای که با برادر شوهرت باشی

مرگ بر هر چی فضوله

مرگ بر هرکسی که رابطه ها را بهم میزنه

مرگ بر چاقی مرگ بر چاقی 

مرگ بر گریه کردن که کار هرروزم شده

مرگ بر انتظار 

مگ بر...

مرگ بر....

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم

هیچ وقت آرزوی مرگ کسی رو نداشتم😇☺

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
2706