2737
2739
بچه ها شماها ترشح شیر دارید از سینه تون؟

من ترشح سفید رنگ دارم ترک خورده ومیخاره نمیدونم عادیه یا نه چند روز دیگه نوبت دکتر دارم

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
واقعا؟ اخه دکتر گفت احتمالا ۴ کیلو بدنیا بیاد

خدا حفطش کنه تملی تر هم بشه انشالله.خانمی چی زیاد میخوری .منم دوس دارم تپلی بشه.فعلا که هنوز وزنش کمه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترشح سفید رنگ دارم ترک خورده ومیخاره نمیدونم عادیه یا نه چند روز دیگه نوبت دکتر دارم

اره دیگه رگای شیرتن .دست کاری نکن اصن .وگرنه آعوز میاد بیرون .اون اعوز حکم داروه برای نوزاد

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728

فقط با نگاه کردن گفت؟!

حتی سونو هم دقیق وزنو تخمین نمیزنه چه برسه به معاینه از روی شکم

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
اره دیگه رگای شیرتن .دست کاری نکن اصن .وگرنه آعوز میاد بیرون .اون اعوز حکم داروه برای نوزاد

اصلا دست نزدم فقط یکم ترسیدم فکرکردم مشکلی داره

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
2738
نی نی من تو ۲۸ هفته ۱ کیلو بود یعنی خیلی کمه؟ ‌چیکار کنم‌آخه ک زیادشع

برای اون هفته طبیعی بوده عزیزم

منم 28 هفته نی نیم 1140 بود

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

من سر اولی اصلا تا بعد زایمان ترشح شیر نداشتم

الان گاهی حس می کنم نوک سینه هام مرطوبه

بله همینو گفت 

مرسی 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706