2733
2734
عنوان

چند سالتون بود ازدواج کردین؟😌

| مشاهده متن کامل بحث + 4226 بازدید | 310 پست
سلام عزبزم خوبم مرسی تو دختر ناز بابای خودمونی؟؟😂😂

سلام فداتشم

عه حواسم نبود😂😂😂😂😂

اون کاربریم ترکیده بود اینو ساختم ب نی نی یار پ دادم برش گردوند

الانم دیگه تو این مرورگر بودم😁

خوبی گلم

زندگی چطوره

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه طرفت آدم باش مرد زندگی باشه هیچوقت پشیمون نمیشی❤❤

اره دقیقا منو شوهرم ده سال تفاوت سنی داریم ولی خدایی عالیه ی بدی ک داره اینه ک اون دوس داره زن مثلا مث ی خانم رفتارکنه ولی من دوس داشنم شر و شیطون بودنمو مثلا اینجوری فرق داشتیم

2731
۱۶ لقد ۱۷ عروسی ۲۲بچه 

منم ۱۶ عقد ولی ۱۸ عروسی 

۲۱ بودم حامله شدم دیگه ۲۲ نی نی بغلم انشالله به 

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2740

اولی 25، دومی 29

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
یعنی از 16 سالگی با زنت دوس بودی؟    

دیروز تاپیک چی زده بودی ترکید؟عکس؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

۱۶ دوست شدیم 

۱۷ عقد 

۱۸ عروسی 

الانم یک سال و نیمه خونه خودمم

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
سلام فداتشم عه حواسم نبود😂😂😂😂😂 اون کاربریم ترکیده بود اینو ساختم ب نی نی یار پ دادم برش گردون ...

خوبم عزیزم..زندگی هم خوبه میگذره دیگه

چرا بترکی؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706