2737
2739
عنوان

فشار خون بارداری هفته 21

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 37 پست
خب خوبه دیگه زیاد اضافه نکردی ک من پنجاه بودم الان حدود پنجاه و ششم بیست و پنج هفتمه ان شاالله ک ب ...

فدای تو گلم😘منم فکر کنم مثل شما تا هفته ۲۶ دو کیلو دگیه اضافه کنم.

انشال.. با ده کیلو اضافه وزن تموم بشه ک زودی لاغر بشم باز🙈

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
😭😭وای ویار ویار ... لعنت ب ویار من الان ویار ندارم ولی کابوس بود وقتی بهش فکر میکنم دلم ریش میشه.ب ...

فکر من من هنوزم دارم الان جلوی در دستشویی نشستم ک اگر اومد بدو ام😂

ولی روحیه ام خوبه

باز اگر بخوام نی نی دار بشم از ۶ ماه قبل b6 میخورم

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدای تو گلم😘منم فکر کنم مثل شما تا هفته ۲۶ دو کیلو دگیه اضافه کنم. انشال.. با ده کیلو اضافه وزن تم ...

ان شاالله عزیزدلم😍

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
دکتر من روانیه باورت میشه الان پنج ماهم تموم شده انگار فقط یکم شکم و پهلو دارم هیچ کس باورش نمیشه ب ...

اینجوری خوبه اگه بتونی تا آخر بارددری 12کیلو بیشتر چاق نشی بعد بارداری راحت هیکلت برمیگرده

2728
فکر من من هنوزم دارم الان جلوی در دستشویی نشستم ک اگر اومد بدو ام😂 ولی روحیه ام خوبه باز اگر بخوا ...

نه من روحیم خوب نیست. دقیقا روحیه مهمتره.ایشاله نی نی تو سالم بغل کتی

اینجوری خوبه اگه بتونی تا آخر بارددری 12کیلو بیشتر چاق نشی بعد بارداری راحت هیکلت برمیگرده

اره خودمم دوست ندارم ولی با اشتهای کمی ک من دارم این افزایش وزن برام عجیبه خیلی هم تحرکم زیاده

نه من روحیم خوب نیست. دقیقا روحیه مهمتره.ایشاله نی نی تو سالم بغل کتی

مرسی عزیزم همچنین شما❤

شما خودت باید به خودت کمک کنی مطمئن باش کوچولوت به مادری با روحیه خوب نیاز داره

2738