2737
2734
عنوان

کودک 17 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 46 پست
عزیزم خیالم راحت شد وزنش فکر کنم 10500 باشه از اول وزنش کم بود قدش 84 باشه آدرین جون را جدیدا وزن کر ...

بله عزیزم زیاد وزن نگرفته نسبت به قبل حدود ۱۲ بودش قدشم ۸۴

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسالش تازه تموم شده.هیجانش خیلی بالا مخصوصا وقتی کسی میاد خونمون هی میدوئه هی سروصدا میکنه.هرروز به ...

عزیزم پس پسر من آروم تره انگار

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
بچ ها من پسرم هفده ماهشه بیش از ده کلمه چیزی نمیگ ینی دیر نشده بنظرتون؟ولی صدای حیونا یا دس دسی و رق ...

فلش کارت بگیر باهاش کار کن تا همه چیو بشناسه تا نشناسه ک نمیتونه حرف بزنه همون چیزایی ک زیاد تکرار شده براشو میگه فقط

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
بله عزیزم زیاد وزن نگرفته نسبت به قبل حدود ۱۲ بودش قدشم ۸۴

یعنی فقط نیم کیلو وزن گرفته

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
فلش کارت بگیر باهاش کار کن تا همه چیو بشناسه تا نشناسه ک نمیتونه حرف بزنه همون چیزایی ک زیاد تکرار ش ...

اره اینم ایده خوبیه اخه هر چی جدیدم میگم گوش نمیکنه دنبال بازی خودشه😑

اره اینم ایده خوبیه اخه هر چی جدیدم میگم گوش نمیکنه دنبال بازی خودشه😑

پسر من الان نزدیک سه ساله ولی حرف زدنش عقب تر از همسناشه ناچارن میبرمش گفتار درمانی و خیلی با فلش کارتو و زیاد حرف زدن تو قالب بازی باهاش کار میکنم شما از الان شروع کن تا عقب نیوفته

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
باش عزیزم مرسی 😍گفتار درمانی جلسه ای چنده؟

۴۰

باید۲۰ جلسه ببرم۸۰۰ میشه

سلام خیلی عادیه بنظر من پسر من ازصب که چشماشو باز میکنه درحال فضولیه تا شب که بخوابه.اصلا نمیشینه.ن ...

ممنون عزیزم خیالم. راحت شد

سلام عزیزه دلم پسر منم همینه به خدا اخرشبا انقدر دنبالش میدوام پاهام درد میگیره

ممنون عزیز دلم خیالم راحت شد