2733
2739
عنوان

کسی اینجا دو قطبی هست؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 114 پست
سلام عزیزم. فقط و فقط با دارو میتونی کنترلش کنی. همش دست هورموناست. بدون دارو به هیچ وجه نمیتونی. دا ...

من ۱۷ سالمه و پولی ندارم با مامانم درمیون‌گذاشتم ولی اصلا اهمیت نمیده نمیدونم چکار کنم دارم اب میشم بخدا

خیلی عذاب میکشم

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طب اسلامی!!! باورم نمیشه بیماری روانی رو خوب کرده باشه دکترش رو میگی لطفا

باورت بشه اونقدر قابل اطمینان هست کسیکه ماجرای این دوستشو برام گفت که اینجا گفتم من هر حرفی رو قبول یا بازگو نمیکنم،میپرسم براتون چون خودم نمیشناسم دکتر رو

من ۱۷ سالمه و پولی ندارم با مامانم درمیون‌گذاشتم ولی اصلا اهمیت نمیده نمیدونم چکار کنم دارم اب میشم ...

عزیزم خدا که دیگه پول نمیخواد از خدا کمک بگیر نماز بخون قرآن بخون ایمانت رو قوی کن ان شاالله لطفش شامل حالت بشه خودش درد رو داده خودش هم درمونش رو میده

2728
در کنار روانشناس میتونی از معنویات هم کمک بگیری مثلا قرآن

عزیزم وقتی حالم خوبه میتونم ولی باور کن حالم ک خراب میش حوصله هیچی ندارم حتی نمازم نمیخونم 

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
عزیزم وقتی حالم خوبه میتونم ولی باور کن حالم ک خراب میش حوصله هیچی ندارم حتی نمازم نمیخونم 

اتفاقا وقتی حالت بده و نماز میخونی اونجا خدا با خودش میگه ببین این بنده من حالش بده ولی داره نماز میخونه بعد نمازت خدا رو با خشوع صدا کن بزن تو اینترنت دعاهای صحیفه سجادیه ببین چقدر زیبا خدا رو صدا میکنه امام سجاد 

باورت بشه اونقدر قابل اطمینان هست کسیکه ماجرای این دوستشو برام گفت که اینجا گفتم من هر حرفی رو قبول ...

حتما بمنم بگین منک دیگ بکل از همه چی زده شدم دیگ نا امید شدم از بس از خدا کمک خاستم  هیچ جوابی نگرفتم

2740
اتفاقا وقتی حالت بده و نماز میخونی اونجا خدا با خودش میگه ببین این بنده من حالش بده ولی داره نماز می ...

باش ..ممنونم

وا منم اینطوری بودم ینی دوقطبی داشتم و نمیدونستم؟

همیش اینطورین؟ حالتون همیش نوسان داره؟؟ 

بعد اینک بدون‌هیچ اتفاقی حالتون خراب میش؟ اگ اره شمام هستین

همیش اینطورین؟ حالتون همیش نوسان داره؟؟  بعد اینک بدون‌هیچ اتفاقی حالتون خراب میش؟ اگ اره شمام ...

اره من فک کنم چن سال اینطوری بودم

بهش اهمیت ندادم خودش خوب شد😂

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
همیش اینطورین؟ حالتون همیش نوسان داره؟؟  بعد اینک بدون‌هیچ اتفاقی حالتون خراب میش؟ اگ اره شمام ...

عزیزم چندوقته این خالتو داری خودت تشخیص دادی طبق مطالعه  و شناختت از این بیماری یا روانپزشک رفتی

2706