2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با دوستام تازه آشتی کردم ولی نمی تونم مثل قبل بپذیرمشون یه احساس جدید پیدا کردم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2728
من با دوستام تازه آشتی کردم ولی نمی تونم مثل قبل بپذیرمشون یه احساس جدید پیدا کردم

اصلا  به نظرم درست نمیشه همیشه یه احساس بدی ازاون فرد تودلت میمونه پس چرا آشتی کنیم؟

من با دوستم یه بحث داشتیم که مقصرشم من بودم اولش دوستم میگف نمیتونم فراموش کنم رفتارت رو ولی من باها ...

خوبه بستگی به شدت بحثتونم دلره البته واینکه تو دعواحریم حرمتها شکسته نشده باشه

بستگی داره اون آدمو ددست داشته باشی یا نه من با یکی به شکل خیلی بدی دعوا افتاده بودم قهر بودیم وقتی آشتی کردیم مثل قبل شایدم بهتر. چون دوسش داشتم ولی از کسی که باهاش رابطه معمولی داشته باشم قطعا سرد میشم.

2740
بستگی داره اون آدمو ددست داشته باشی یا نه من با یکی به شکل خیلی بدی دعوا افتاده بودم قهر بودیم وقتی ...

من دوستشون داشتم برادرشوهروجاریم بودن ولی دیگه اذیتاشون زیاد شد دوستشون ندارم دیگه.جاریم تهمت ناموسی بهم زد البته غیرمستقیم.منم دیگه نمی تونم دوستشون داشته باشم

شوهرجریانش فرق میکنه.دائم پیش همین خدا محبت تو دلتون میذاره زندگی تون به هم گره خورده

کلا من هرکی بهم بدی کنه زود میبخشمش و رفتارمم باهاش مثل قبل میشه

اما ته ته دلم هیچوقت نمیبخشمش

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
اصلا  به نظرم درست نمیشه همیشه یه احساس بدی ازاون فرد تودلت میمونه پس چرا آشتی کنیم؟

آره منم فکر می کنم حسم دیگه درست نمیشه خودشون اومدن گفتن دلمون خیلی برات تنگ شده نبودتو خیلی حس میکنیم منم چاره ای نداشتم آشتی کردم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706