2733
2734
نه ولی خب شوهرمم دوست داره، رفت وآمدکنه با برادرش.باهم خوش بگذرونن.مسخره بازی داری این تجدید خاطرات ...

منم با خواهرشوهرم قهرم 

خیلی شوهرمم دوست داشت من قهر نکنم ولی وقتی اعصابم خورد میشه چرا رفت و امد؟؟؟ 

اینو انتخاب میکنی که اعصابت خورد بشه ولی به خاطر شوهرت تحمل کنی ...ببین ظرفیت هر کسی فرق میکنه این ربطی به دوست داشتن شوهر هم نداره من خودم عاشق شوهرمم ..ولی نمی تونم دربرابر اعصاب خوردی مقاومت کنم ...بعضی ها تو این نی نی سایت مادرشوهر فحششون هم میده انگار نه انگارشونه 

باید ظرفیت خودتو بسنجی

بستگی داره طرفم کی بوده ولی کلا کسی از چشم بیفته دیگه عمرا دلم باهاش صاف بشه باهاش شایدم بگو و بخند کنم اما عمرا تو دلم دیگه بهش جا بدم🤭علی الخصوص جاریا رو

دلخوشم به روزهایی که در راهست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم با خواهرشوهرم قهرم  خیلی شوهرمم دوست داشت من قهر نکنم ولی وقتی اعصابم خورد میشه چرا رفت و ...

منم خیلی با ظرفیت نیستم.ولی اعتقاد دارم بالاخره آدمااشتباه میکنن واگر اشتباهات همو نبخشیم زندگی سخت میشه.ولی خب بخشیدن یه فرایندسخته و نیاز به یک بینشی داره

2731
منم همینطورم به نظرم آدم مارگزیده ای میشه که از ریسمان سیاه وسفید هم میترسه دیگه

من از بچگی اینطوری بودم  انگار ژنه توی بدنم اصلا نه توی کار کسی دخالت میکنم نه به کسی توهین میکنم سعی میکنم با اخلاق همه کنار بیام ولی اگر کسی پیدا بشه که اذیتم بکنه یا توی کارم دخالت کنه از صفحه زندگیم پاکش میکنم در حدی که به غلط کردن میافته  اصلا اصلا بدی از یادم نمیره 

من از بچگی اینطوری بودم  انگار ژنه توی بدنم اصلا نه توی کار کسی دخالت میکنم نه به کسی توهین میک ...

منم هیچوقت شروع کننده بدی نیستم کسی اذیتم کنه تلافی میکنم گاهی بدجور.ولی بعدش تمایل ندارم قهرادامه پیدا کنه چون آدمها گناه دارن هر کدوم یه جوردرگیرن گاهی مشکلات خودشونو سربق یه  خالی میکنن.گاهی هم بدجنسی میکنن اونم میشه به خداواگذارکرد.تجربه من نشون داده به خدا که واگذارکنی خیلی تمیزتر از خودت انتقام میگیره.

منم هیچوقت شروع کننده بدی نیستم کسی اذیتم کنه تلافی میکنم گاهی بدجور.ولی بعدش تمایل ندارم قهرادامه پ ...

من ترجیح میدم خودم انتقام بگیرم به بدترین شکل ممکن ارامشم بیشتره اینجوری ولی مامانم مثل شما فکر میکنه خیلی هم خانم موفقیه 

حالا اگه خواهرشوهر بهت بدی کنه میتونه ببخشی یا جاری ؟ 

والا من خوشبختانه گویا از برگزیدگان خداوندم و نمیدونم چه کار خیری تو زندگیم کردم که خواهرشوهر ندارم😁اما از یکی دوتا از جاریام دلخور شدم نه در حد بحث و دعوا ولی قشنگ از چشم افتادن؛دلم باهاشون صاف نمیشه اما خب قهرم نیستیم

دلخوشم به روزهایی که در راهست 
من ترجیح میدم خودم انتقام بگیرم به بدترین شکل ممکن ارامشم بیشتره اینجوری ولی مامانم مثل شما فکر میکن ...

منم تاحدودی انتقام میگیرم که طرف فکر نکنه کتک خورم و حساب کار دستش بیاد ولی اعتقادی ندارم که باید حقش تمام کمال کف دستش بذارم چون هم خودم اذیت میشم هم ممکنه بی عدالتی بشه خدا قاضی بهتره هم شرایط آدما رو میدونه که تحت چه شرایط روحی روانی اون کارو کردن وبهترمیتونه عدالت روبرقرار کنه