2737
2734
منشی چی بوده؟؟ الان به کجا رسیده؟؟ واقعا افغنیه؟؟

منشی ی دکتر بوده 

تو استوری هاش ک سیو کردنه چطوری اشنا شدن هست فیلمش گذاشتن

منشی دکتر زیبایی بود پویان میره اونجا بعد با اون اشنا میشه و......

تا اینکه ی روز نیلی میره استامبول واسه کلیپ‌رقص اونجا پویان زنگ میزنه بهش ..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چطور اونهمه پولدار شدن🤔

یه نفر کامنت گذاشته بود پنجاه هزارتومن شرط بندی کردم صد هزار تومن بردم کلا ترسیدم دیگه شرط نبستم بعد چند ماه شش میلیون پول پیش خونه ریختم پای حسابم در جا برداشت شد شوک شدم بعد پلیس فتا گفته بود حساب را که میرن تو سایت بعدش تا اخر عمر خالی میکنن 

اون بالا سری های پویان مختاری اینا فقط شماره حساب ها رو میخوان وگرنه شرط بندی یه دامه

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2731
چه فایده این پولا همش حرومه

اونا میگن حلاله طرف نباس شرط بندی میکرده اصلا حلال حروم سرشون میشه اینا .

بعدم خود مردم گنده شون کردن میلاد حاتمی امسال اینا رو اگه فالو نکن میان پایین فراموش میشن

2740
یعنی بازی انفجار که راه انداختن معتبره؟

عزیزم فقط بار اول میبری که وسوسه بشی چندین نفر پشت این سایت های شرط بندی هستن مگه ندیدی پویان مختاری میگه پنجاه تا کارمند دارم هی وسوسه میشی بیشتر پول میذاری یهو میبازی کارت تمومه 

پولا میره یه ماشین لوکس میشه زیر پای نیلی خانم

نیلی افشار چقدر ارایش و شینیون عروسیش ضایع و زشته خدایی با اون سایه پشت چشم...حالا اگه عروسی ما اینطوری میگفتن چقدر چندش و زشت 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

[QUOTE=108420743]عزیزم فقط بار اول میبری که وسوسه بشی چندین نفر پشت این سایت های شرط بندی هستن مگه ندیدی پویان مختاری ...[/QUOTEاره خب ندیدی نیای میگفت من درآمدم از این بازیه؟! 😜