2737
2734
عنوان

کیا بچه هاشون رو بردن گفتار درمانی و خوب شده

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 36 پست
دوساله بود ترسید دوسه هفته ای لکنت گرفت خوب شد الانم به ساله لکنت گرفته باز پارسال یه دعوای شدید ک ...

سلام عزیزم

تاپیک لکنت منو خوندی؟

ی سری تمرینات گفتار درمانی توش هست که اگه خواستی خودت انجام بدی

سلام عزیزم تاپیک لکنت منو خوندی؟ ی سری تمرینات گفتار درمانی توش هست که اگه خواستی خودت انجام بدی

لینک میزاری؟

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ریشه ش چی بود پسر من قبلش عین بلبل حرف میزد خدا لعنت کنه شوهر خواهرشوهرم رو که بچه دسته گل منو ترس ...

پسر منم عین بلبل حرف میزد خیلی م شیرین زبون.ببین ببخشید نمیخوام برات بزرگتری کنم ولی اینجوری مامان بودن بی فایدس شوهر خواهرشوهرت چطوری جراعت کرده بچتو بترسونه،بعد شما هیچی نگفتین یه وخ ناراحت نشه.به هیچ عکس تحت هیچ شرایطی اجازه ندین به بچتون اخم کنه حتی.

درمورد دعوا وفامیل بیشعور هم ماهم داریم از اینا من بین بچم وخوشحالی اونا بچمو انتخاب کردم وفعلا ازشون فاصله گرفتم.

من خودم بشخصه اگه بخوام به خاطر مشکلاتم با. شوهرم دعوا کنم فک کنم کارم به خون وخونریزی برسه ولی خب به خاطر بچه بی خیال میشم چون اثارش رو تو بچه میبینم که هیچکس به جز بچه ومن ضرر نمیکنه.ما فقط دوبار دعوامون شد همون اوایل الان که بچه سه ونیم سالشه هنوز آثارش هست.

بعد دعوا کلا تعطیل.

تنش اضطراب تحقیر تعطیل 

من نزدیک هفت یا هشت تا تخم کفتر تو مخلوط کن با شیر مخلوط کردم دادم خورد یکمم نبات اب شده زدم شیرین بشه که بخوره گرمم هست خوبه براش.

به هیچ عنوان به روش نیارین که لکنت داره.اگه بفهمه لکنت داره دیگه درمانش خیلی سخت میشه.

براش هرشب قصه بخون ،شمرده شمرده بخون کلا ریتم صحبتت باهاش اهسته باشه.

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
پسر منم عین بلبل حرف میزد خیلی م شیرین زبون.ببین ببخشید نمیخوام برات بزرگتری کنم ولی اینجوری مامان ب ...

اون زمان درک نکردم که دلیل لکنتش میتونه ترس باشه

بعدش یعنی پارسال بردمش دکتر گفت ترسیده چند سال پیش 

بعد خواهرشوهرم کوچیکه گفت دلیل اصلی لکنتش ترس اون روزش هست ولی دلیل ادامه دار شدنش دعوای شما 

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ