2737
2739
عنوان

خسته شدم چرا عفونتم خوب نمیشع حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 73 پست
اره بااپلیکاتورشبی ده سی سی کلاعفونتتون ازبین میره الانم توتشت اب بریز ویه لیوان سرکع وداخلش بشین

ممنون عزیزم. سرکه انگور تو خونه ندارم ولی سرکه سیب دارم .برم بگیرم باید 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این بچه م بعد چند سال انتظاره خیلی روش حساسم .این مشکلات هم دارم نگرانم کرده 

منم تو بارداریم از اول تا آخرش عفونت داشتم.

اما دخترم صحیح و سالم به دنیا اومد.

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2731
منم تو بارداریم از اول تا آخرش عفونت داشتم. اما دخترم صحیح و سالم به دنیا اومد.

خداروشکر برای منم دعا کن .بچه ی منم دختره 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
منم از اول بارداری تا الان همش عفونت رحم و ادراری داشتم و کلی قرص خوردم و پماد استفاده کردم

منم مرتب میرم دکتر خسته شدم

2740
تو سایت نوبت دات ای ار عضو بشو...چندتا دکتذ زنان خوب هستند...تخصصی رایگان راهنمایت می کنن عزیزم...نگ ...

عزیزم من بلد نیستم عضو بشم میشه از طرف من یه سوال بپرسید

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
دقیقا سوالت رو بگو همون رو برات بپرسم...

فدات بشم الهی خدا حاجت دلت رو بده 

من هفته ششم دیروز ظهر لک قهوه ای رنگ خیلی کوچیک اندازه عدس دیدم تا الان چیزی ندیدم جز یکم ترشح زرد رنگ

رفتم دکتر دارو و شیاف نداد

بهم گفتن برو سونو ولی میگم زوده برا تشکیل قلب

حالا چه کنم برم سونو یا بمونم هفته اینده برم؟این لک کوچیک خطرناکه یا نه؟

میترسمم برم سونو قلب نباشه استرس نابودم کنه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
دقیقا سوالت رو بگو همون رو برات بپرسم...

هیچکس پیشم نیست تنهایی دارم دیوونه میشم خدا خیرت بده برام بپرس

2706