2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلاً همین ساک نوزادی.رو اضافه خریده بودم.قیمتش رو میگم ۷۰هزار.توش ۳تا مشمع گره ای داره.با تشک تعویض.پوشک.بچه.ارسال هم اگر کسی خواست تو تهران انجام میدم

2728
منم اگه بخوام همچسن کاری بکنم تبلیع کنم برای شرکتی جایی تو مجازی چیکار باید بکنم؟هزینه برعهدم هست؟یا ...

نه گاملا معتبره لینک سایت رو بهت میدم برو اول خوب در موردش بخون خیلی معتبره خیلی..خیالت راحت باشه فقط باید خوب کارتو بلد باشی که محصول اشتباهی به کسی ندی..اگر واقعا خواستی بهم بگو تا ببینم چکار میتونم برات بکنم..اگر بتونم به نفراتمون توی تهران معرفیت میکنم...

.(عاشق بچه 92)
2740
نه گاملا معتبره لینک سایت رو بهت میدم برو اول خوب در موردش بخون خیلی معتبره خیلی..خیالت راحت باشه فق ...

هزینه داره برام؟درامدش خوبه؟من میخوام که درامد داشته باشم هرچند کم باشه ولی نمیخوام بی گدارم ب اب بزنم شما الان راضی هستس؟و اینکه من نمیدونم چجوری باید شروع کنم

هزینه داره برام؟درامدش خوبه؟من میخوام که درامد داشته باشم هرچند کم باشه ولی نمیخوام بی گدارم ب اب بز ...

نه هیچ هزینه ای نداره..کافیه اول کار فقط،یه تومن پول داشته باشی ..باهاش محصول میخری،میفروشی..باید توانایی فروش داشته باشی یعنی ادم داشته باشی

من راضی ام

.(عاشق بچه 92)
نه از سایتی که معرفی کردید از خودم که توانای فروش نداشته باشم

تو میتونی من یه معلم بودم اصلا فروشندگی بلد نبودم...

بهت پیشنهاد میکنم اول یه سری محصولات رو خودت بگیر و استفاده کن ببین چقدر عالی هستند بعدا با توجه به تحربه ای که در،استفاده داری میتونی مشاوره خوبی بدی و فروشت رو ببری بالا..من دقیقا یک ماه پیش با یک و سیصد سرمایه شروع کردم الان سرمایه ام شده سه تومن..فعلا هرچی پول دستم میاد خرید میکنم میفروشم..فعلا فقط تمرکزم روی فروشه تا سود..مشتریات که بیشتر،شدن قطعا به سود دهی میرسی..

.(عاشق بچه 92)
تو میتونی من یه معلم بودم اصلا فروشندگی بلد نبودم... بهت پیشنهاد میکنم اول یه سری محصولات رو خودت ب ...

به خدا آنقدر در مونده شدم.فقط دلم میخواد هر جور شده.کسب در آمد کنم.هیچ پشت بانه ای هم از طرف هیچ کس ندارم.ولی من نا امید نیستم وحتما با پیگیریهای که دارم.در آینده نه چندان دور کسب و کاری راه می اندازم.ممنون عزیزم.انقدر سختی روزگار جنگیدم.که امروز امروز از طرف خدا بی جواب نموندم.توکل به خدا.امیدوارم