2737
2739
عنوان

شوهرم قهر کرده از۱۱ شب رفته نیومده چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 62 پست
توی یه قابلمه که تفلنش یکم خراب بود برنج پختم نشست سر سفره دعوام کرد که میخوای سرطان بگیریم توی این ...

چه دعوای بی خودی!!!  انگار شوهرت دلش از جای دیگه پر بوده!!!!   دعوای خواصی نبوده!!!!  صبح یادش میره تو هم بی خیال برو بخواب!!!!

فردا هم یه سرویس قابلمه درست و حسابی سفارش بده!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بچگانه!!!! چندسالشه؟ احتمالاازچیزی ناراحت بوده اینجوری نشون داده اخه چیزمهمی نبوده بحثتون

بله. بحث خاصی نبوده بنظرم. مگر اینکه یکی از طرفین پیش زمینه ای داشته و بحث رو بیخودی جدی کرده باشین.

2728

بعد از ظهر که از سر کار اومد رفتم براش چایی بردم شربت بردم بغلش نشستم کلی بوسش کردم پاشو براش ماساژ دادم قربون صدقه اش رفتم بعد یهو گفت تو بیکاری هی میای پیشم این کار ارو می کنی.هر روز هر روز مگه کار نداری.خیلی ناراحت شدم ولی به روی خودم نیاوردم. بعدش هم که شب شد و شام و ....

2738
بعد از ظهر که از سر کار اومد رفتم براش چایی بردم شربت بردم بغلش نشستم کلی بوسش کردم پاشو براش ماساژ ...

اعصابش خورده ازجایی... بگرد و علت رو پیداکن یاسرکار بحث کرده یا توی کوچه خیابون یا با یکی از اعضای خانوادش

بی پولی هم بی تاثیر نیس

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
۳۴ سالشه

بچه هم که نیست

عاقل مردیه برای خودش

امابارفتاری که عصرهم نشون داده احتمالااعصابش ازجایی ناراحته؟

یامحل کاریاازکسی

مشکل مالی یاکاری نداره؟

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

وقتای دیگه رفتارش چطوریه باهات؟ منظورم اینه که این رفتار امروزش برات خیلی غیر متعارف بود؟ یا خب مشابهش رو داشته؟خاصه از خونه بیرون زدن رو نمیگم.

چون معمولا مردا کم حوصله ان و اونقدر که ما خانما دوست داریم ابراز احساسات کنیم اونا این رفتارها براشون کلافه کنندس و اغلب ترجیح میدن ابراز نکنن

بعد از ظهر که از سر کار اومد رفتم براش چایی بردم شربت بردم بغلش نشستم کلی بوسش کردم پاشو براش ماساژ ...

یا اماممممممممم😲.

من اکه شوهرم اینجور میگفت پرتش میکردم تو زباله ها 

ی مدت محلش نده بدت نیاد استارتر پروش  خودت کردی  شوهرتو متاسفانه ب جای لطف؛ اینو وظیفه میدونه که  تشکرم نمیکنه.

همین ۸۰ بار زنگ زدنت  دیگ مطمعن شده من کار خیلی خوبی کردم قهرکردم رفتم از خونه که اینقدر منت داره میکشه پس شبم نیام بیشتر بسوزه ویادبگیره زبون درازی برام نکنه شک نکن این تفکرهمسرته🙄

2706