2737
2734
آخه الان با روم نمیشه برم باشگاه با این اضافه وزن قدم 160وزن 92

بیا تاپیک بامداد خمار عزیزم اونجا گروهی وزن کم میکنیم این داروها رو نخور اسیب به کبد وکلیه ات میزنی 

ببین خجالت نداره من خودم ۸۸ بودم الان 6۸ام همین که تصمیم گرفتی وزنتو کم کنی ینی میتونی وجسارت داری فقط اراده کن

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه الان با روم نمیشه برم باشگاه با این اضافه وزن قدم 160وزن 92

من باشگاه نمیرم بچه کوچیک دارم تو خونه ورزش میکنم حلقه میزنم

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
2731
چطور رژیم گرفتی واقعا اراده میخواد منم یه پسر دوساله دارم

اول که اراده 

الان ۴ماهه هقته ای ۱کیلو کم میکنم

بیا بامداد خمار ببینی انگیزه میگیری یکی از دوستام تو تاپیک از ۱۲۵کیلو شده ۶۹

لینک تاپیک بیا من اونجام راهنماییت میکنم یه سر بیا انگیزه میگیری

2740
شما خوردید الکارنتین عوارض نداره 

نه اگه باهاش ورزش کنی بصورت عرق از بدنت دفع میشه نه عوارض نداره یکماه بخور 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
ایول باشه الان میام آخه تازه واردم ببینم بلدم بیام

بزن رو این نوشته ابی میارتت تو تاپیک

خب تو خونه ورزش کنم جواب میده چطوری باید خورد بیشتر توضیح بده

هر موقع ورزش خواستی بکنی یه ربع قبلش بخور فرقی نداره خونه یا باشگاه فقط تایمش از نیم ساعت کمتر نباشه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
برا قند برا کیست برا هورمون خوبه ولی تا الان من بعداز غذا میخوردم انگار باید قبل غذا خورد تا لاغر کن ...

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه،دارو هم باید با نظر دکتر مصرف بشه اگه نیاز باشه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

سه ماهی میشه شایدم بیشتر البته ونوستات زیاد نمیخورم هروقت غذا چرب باشه میخوردم

منم قبل حاملگی درگیر رژیم بودم هر قرص و دارویی بگی خوردم جواب نگرفتم اما با این کارایی ک میگم جواب گرفتم خیلی کم کردم اول ک برنانه مانکن و نصب کردم کالری شماری میکردم ۵ روز در هفته ۱۰۰۰ کالری میخوردم دو روز ۵۰۰ تا هر روز ویتامین سی جوشان میخوردم برای پوستم ک روشن شه تیره نشه بعد تو غذاهام بیشتر پروتئین میخوردم بخاطر صورتم قرص ال کارنیتین میخوردم و درست حسابی ورزش میکردم حالا یا تو باشگاه یا تو خونه قشنگ باید عرق کنی چون ال کارنیتین پیوند چربی و باز میکنه با ورزش دفع میکنه

من پلی کیست بودم از دوره های ی خانم گرفتم 5 ماهه 29 کیلو کم کردم سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ایدی تل گرامش دارم هنوز f-ttttt33@اسمشون فاطیما بود کارشون عالی بود

2706