2737
2734
بچه ها اگ کسی میدونه راهنماییم کنه  من قلبم انگار سفت میشه یه چیزی انگار روشه تیر میکشه تاا پش ...

عزیزم قلب خیلی مهمه نباید ساده بگذری حتما پیگیر شو و برو پیش ی دکتر خوب ی چکاپ کامل انجام بده ان شاء الله ک مشکل خاصی نداشته باشی ♥️🌹

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم قلب خیلی مهمه نباید ساده بگذری حتما پیگیر شو و برو پیش ی دکتر خوب ی چکاپ کامل انجام بده ان شاء ...

به نظرت مشکل منم ازقلبمه؟شبا ازخواب باخفگی میپرم

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘
2742
من شبا باخفگی ازخواب میپرم😕

برو انجام بده حتما 

ن من خفگی ندارم ولی یهو نیبینم ضربانم خیلی بالائه یعنی رو لباسم ک نگا کنم تپشم معلومه اونقد محکم میزنه میگم الان میترکه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
برو انجام بده حتما  ن من خفگی ندارم ولی یهو نیبینم ضربانم خیلی بالائه یعنی رو لباسم ک نگا کنم ...

دقیقا منم مثل توام همیشه این تپش قلبو دارم

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘
2738
واسه قلب خودم میخام برم

آها ببین خب فرق داره که بیمه حساب کنه برات یا آزاد من داداشم با دفتربیمه تو بیمارستان دولتی فک کنم پونزده تومن براش میگیرن البته بیمارستان تهرانه شهر خودمون خیلی بیشتر اینا میشه

عزیزم قلب خیلی مهمه نباید ساده بگذری حتما پیگیر شو و برو پیش ی دکتر خوب ی چکاپ کامل انجام بده ان شاء ...

ممنون عزیزم ان شاالله دعام کن 

من خیلی بدبختم خیلی مشکل دارم هرروزم یکی از خودش رونمایی میکنه 😢💔

چه علائمی داری دوست منم حالت خفگی تو خواب داشت قلبشو چک کرد مشکل نداشت  معلوم شد مشکل ریه دار ...

تو ریه اش چه مشکلی بود😭؟؟؟ازکجا فهمید از ریه هاشه؟

من صدام میگیره همیشه ازخابم باخفگی میپرم 

دقیقا منم مثل توام همیشه این تپش قلبو دارم

این از استرس و اینائه برو بهت ارام بخش میده و پروپرانول به من یه قرصه داده برا زمان درد نمیدونم اسمش اولش کلر داشت اون خوبه یکم ارومش میکنه

2706