2733
2739
عنوان

مامانایی ک بچه رفلاکسی داشتن یا دارن میاین کمک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 38 پست
خیلی سخته خیلی😢

خیلی کلا بچه های رفلاکسی با بقیه بچه ها فرق دارن

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر دخترم خیلی دکتر خوبیه اگه می خوای بهت معرفی کنم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728
خیلی سخته هم خود بچه اذیت میشه هم مادر،من شب و روز بیدارم😓

منم الانم روپامه انداختم زمین بیدار شد و جیغ زد دوباره گذاشتم رو پام.ینی داغونما

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
خیلی سخته خیلی😢

خوب میشن رفلاکس از کولیک زودتر خوب میشه من پسرم کولیک داشت یعنی تا یک سال مارو کشت اما دخترم ک رفلاکس داشت  زودتر خوب شد البته الان چند روز ک اسهال.... امان ازاین بچه ها تاب رو شن آدمو پیر میکنن

آره گلم حتما،همین الانم ی تاپیک زدم درباره همین موضوع

تاپیکتو دیدم برات زدم همون جا دکتر احمد نقوی شهرک غرب من از نوزادی دختر بزرگم تا همین الان که برای دختر کوچیکم میبرم پیشش عالیه خدا حفظش کنه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2738
منم نمیدونم چیا نباید بخورم فقط لبنیات و حبوبات از اولش نخوردم حالا نمیدونم رژیم خاصی دارن مادرای بچ ...

فرزانه معتمد معرکس

الان ایران نیست هفته دیگه میاد

بعدم بچتو پستونکی کن برای جلوگیری از پرخوری

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟