2737
2739
عنوان

پسرم خیلی گشنه س هیچی نخورده

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 45 پست
هیچی داره دندون در میاره هیچیییی نمیخوره فقط شیر

اخ الاهی بمیرم برقارو خاموش کنی شیشه شیرو بدی چی یعنی ازشکلش نفهمه البته بچهای الانم نمیشه گول زدش

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قاشق حرارتی به چه دردی میخوره؟

بچه به قاشق عادت میکنه گلم جنسش خیلی نرم و خوبه اگه غذا داغ باشه تغییر رنگ میده 

من که وسیله کارم بود همش به پسرم میدادم نرمم هست دندوناش میخارید لثه هاشو باهاش میخاروند.دست خودش میدادم

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2728
بچه وقتی خوابش بیاد هیچی غیر شیر نمیخوره، فرنی وسرلاک بذار صبحانه، بزار کمی خوابالودتربشه شایدشیشه ج ...

ن دل درد نداره..ممنون💙 امتحان میکنم

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
چون هیچی نخورده معدش خالیه امشب خیلی اذیتت میکنه خوابش سنگین نیس باید حتما یه چیزی بهش میدادی بد میز ...

اره اشتبا کردم😢😢😢😢😢😢

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
بچه به قاشق عادت میکنه گلم جنسش خیلی نرم و خوبه اگه غذا داغ باشه تغییر رنگ میده  من که وسیله ک ...

من قاشق دارم که نرمه نرمه و به قول شما راحت میشه داد دست بچه اما با داغی غذا تغییر رنگ نمیده.جالب بود باید بگیرم براش.پسر من ده ماهشه و فقططط مبخواد خودش غذا بخوره کلافه شدم.اون قاشق و میدم دستش خودم تند تند غذا میذارم دهنش با قاشق دیگه😁😁😁

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2740
من قاشق دارم که نرمه نرمه و به قول شما راحت میشه داد دست بچه اما با داغی غذا تغییر رنگ نمیده.جالب بو ...

عزیز دلم .   

بزرگ میشه دلت واسه این روزاش تنگ میشه مثل من

خدا حفظش کنه

مثل منی 😄

باور کن عصبی میشم سرسفره...اینقد گریه میکنه که بده خودم بخورم مجبورم گولش بزنم.

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
باور کن عصبی میشم سرسفره...اینقد گریه میکنه که بده خودم بخورم مجبورم گولش بزنم.

اره منکه اصلا نمیفهمم دارم چی میخورم .پارچه پهن میکنم تو ظرفش غذا میریزم با ماست قاشقم میدم دستش خودش دوست داره هم بازی کنه هم بخوره منم گولش میزنم با یه قاشق دیگه غذا میریزم تو  حلقش😂

عزیز دلم .    بزرگ میشه دلت واسه این روزاش تنگ میشه مثل من خدا حفظش کنه

ی دختر چهارساب و نیمم دارم اون از داداشش بدتر بود کلا اینا مستقل دوس دارن کاراشونو بکنن فقط روحی به من شدید وابستن😭😭دخترم کاراشو تمام و کمال خودش میکنه لباس پوشیدن غذا خوردن کفش پا کردن از کوجولویی اما دلش مبخواد خودم کنارش باشم،تو مهد بدون من گریه میکنه،من و باباش و داداشش تو اتاق خوابش میخوابیم هنوز فقط ایشون زحمت میکشن تو تختشون میخوابن ما عین بدبختا رو زمین😂😂کلا روحی به من وایستس با اینکه هیج وقت با ترس تنهاش نذاشتم 

ی دختر چهارساب و نیمم دارم اون از داداشش بدتر بود کلا اینا مستقل دوس دارن کاراشونو بکنن فقط روحی به ...

عزیزم بازم نکات مثبت رو نگاه کن چقدر باس بعضیا بچرزن تا همین مستقلی رو به بچه اموزش بدن خیلی عالیه ترس تنهایی که همه بچه ایی داره اصلا بچه سالم باس ترس داشته باشه وگرنه کار دست خودش میده اینم از باهوشی شه 

روی ماه هردوشونو ببوس .😍

عزیزم بازم نکات مثبت رو نگاه کن چقدر باس بعضیا بچرزن تا همین مستقلی رو به بچه اموزش بدن خیلی عالیه ت ...

فداتون بشم چشم لطف دارید

2706