2737
2734
تهران یکم سر شد

باید پارسال بهار میخردی.من همیشه وقتی زمستونی ها اف میخورن میخرم.یه چکمه خرداد ماه تو حراج گرفتم 120 چند روز پیش عین همون رو زدن 400.پالتو ها همه شده بود 190.الان بالای 200هستن

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید پارسال بهار میخردی.من همیشه وقتی زمستونی ها اف میخورن میخرم.یه چکمه خرداد ماه تو حراج گرفتم 120 ...

او کاش ۲۰۰باشن پارسال یادمه قیمت کردم ۳۰۰ به بالا بود نخریدم حالا امسال میخام بخرم

2731

منکه اصلا پالتو نمی پوشم اینجا خیلی سرد نمیشه در حد همون مانتو پاییزه می پوشم 

صدای منو میشنوید از کشور همسایه قم 😁

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2740
دقیقا امسال سرما زود شروع شده 

اره سرده لباس گرمم که هنوز نیومده 

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

ولی کاپشن،کت،هودی،ولباس گرم مردونه اومده انقده خوشگل و شیکن😍😍😍

شوهرم یه کاپشن خرید۶۰۰یکی دیگه دیده خوشش اومده۵۰۰:/

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
2706