2733
2739
عنوان

نظرتون درمورد این اسما چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 61 پست
سلیقم خوبه😍سلاله رو دوس ندارم همینجوری گفتم یکی از فامیلامون اسم بچش گذاشته

آره، اونای دیگه قشنگ ترن، ترنج دوس دارم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عاشقشم ولی دخترعموم اسمش دلارامه من بزارم ضایعس؟۲سالشه دخترعموم😍

اشکال نداره اگه دوس داری بذار مثلا همه 10 20 تا زهرا و فاطمه دارن تو فامیل و خانواده چه اشکالی داره اسم هرکس مختص خودشه حالا هرچندتا که میخواد تو فامیل باشه

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
2731
پاییز نههههههههه  اخهدچرا پاییز

چشه

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

بزار بهاران

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
اشکال نداره اگه دوس داری بذار مثلا همه 10 20 تا زهرا و فاطمه دارن تو فامیل و خانواده چه اشکالی داره ...

میخواستم خاص باشه اخه😁

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2740
فقط پناه . ی پگاهم اضافه کن ب لیستت

کاربریمم پناهه خیلی دوسش دارم

پس بگرد باز اسمای قشنگ زیاده

اسمای عجق وجق دوس ندارم این مدلی بیشتر دوس دارم دیگ نبود خیلی گشتم

اره ولی خزان یعنی مرگ 

تو لغت نامه ک این نیست معنیش،به همون معنی فصل سوم ساله

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
با عرض پوزش اره

چرا پوزش خودمم دوس ندارم فقط میخواستم نظرتون و بدونم

2706