2737
2739
عنوان

خیلی میترسم باردار نباشم😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 41 پست

اره امروز دکتر بودم.. فعلا که تک قلوشم نمیشه.. به دکتر گفتم.. فعلا تحت درمانم..خداکنه به آرزوم برسم

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چه ربطی داره میشه گذاشت .

یعنی الان شوهرم بره بگیره بزارم نشون میده؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
اره امروز دکتر بودم.. فعلا که تک قلوشم نمیشه.. به دکتر گفتم.. فعلا تحت درمانم..خداکنه به آرزوم برسم

تنبلی تخمدان داری؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728
سریع پیگیری کن که اگه باشی بشه کاری کرد دکتر زنان بری 

دلم نمیاد سقط کنم میترسم

تنبلی تخمدان داری؟

آره .. فولیکم ۵ بود... خیلی بد😭😭

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2738
اره من ظهر گذاشتم شب هم گذاشتم هر دو تا جوابش درست بود

الان زنگ زدم گعت بعد باشگاه میخرم وای خیلی میترسم 

الان بی بی رو بزن پناه بر خدا  انشالله که نیستی

دعاکن واسم میام صبح خبر میدم