2733
2739
عنوان

چکار کنم خز نباشم؟؟به گفته ی دوستان من یک خز هستم😂😂😁😁😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 81 پست

دندون رو جیگر بزار تا بلند بشه و رنگیارو قیچی کنی. من پارسال دودی کردم.دیگه بعد اون رنگ نکردم الان ی وجب موهام مشکیه بقیش روشن.میخوام روشنارو کوتاه کنم.

واینگونه از خز بودن راحت شم.🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشكي بزار يا قهوه اي خيلي تيره  ٢ بار به فاصله ١-٢ هفته بزار تثبيت بشه

میشه شماره رنگ رو بهم بگی؟

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728

من دوسه سال پیش چند بار پشت سر هم رنگ کردم که رنگ مورد علاقم در بیاد

بعد از گذشت مدت مدیدی از در اومدن ریشه ها همه رو مشکی کردم و از دم مو کم کم کوتاه کردم

عجب موهایی داشتم که الان کوتاهه دیگه هیچوقت رنگ نمیکنم تا موهام یکدست بلند بشه مث قبلا هام😥😥😥😥

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
باید یه مدت ریشه هاتون رو رنگ قهوه ای بذارید و یه کمی پایین موهاتونم رنگو بماید از پایین موهاتونم م ...

کوتاه کوتاه کردم

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
موهای منم دو رنگ شده بود خیلی بلند و بی حالت ریزش مو هم گرفته بودم رفتم مصری کوتاه کردم بعدم یه رنگ ...

منم کوتاه کردم ولی رنگ نکردم

منم ۷،۸ سانت ریشه موهام مشکیه بقیش عسلی انقددددد دوس دارم🙂

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
خب اون عسلی ها رو قهوه ای تیرهههه کن شماره ۴ مثلا

دوباره بعد چندبار حمام رفتن روشن میشه

من یکی دوسال رنگ قهوه ای زیتونی روی موهام بود چند ماه پیش رقتم یه قهوه ای خیلی تیره رنگ موهای خودم انداختم . راحت شدم . هم صورتم طبیعی تر شده حس میکنم . هم دیگه نگران در اومدن موهای جدید نیستم

🙃🙂

اووو چ خوب کاش شوهرم بزاره آخه از رنگ خوشش نمیاد😩

اره من خودم زدم.الانم ک رنگش کمرنگ شده خرمایی شده

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2706