2737
2739

شاید جمله ناراحت کننده خیلی شنیدم ولی تنها جمله ای ک الان یادمه جمله ایه ک شوهرم قبل از فوت مادرش بهم گفت برای اینکه من خیلی شوکه نشم

گفت: مامان تو کماست  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
وااااااای میزدی زیر خنده همونجا کم میاورد

داشتم گریه میکردم مثل ابر بهار

گفت فلانی گفته خدا از بجنورد تا اصفهان تو این ١٢٠٠ کیلومتر بهترو خانمتر و مهربونتر از تو پیدا نکرده که این دخترو عروسش کنه! 😄

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه من فقط یه دختر دارم. اونم تاج سرم  دقیقا موقع بارداری بهم گفت

فک کرد ۶ تا دختر داری

پس دیگه واقعا عقل نداشته

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2731
من چند ساله بچه دار نمیشم یه فامیل نزدیک بهم گفت زن اگه زود بچه دار شه پیش شوهرش عزیز میشه.  

لابد خودش جز زاییدن هنر دیگه ای نداشته

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2738
داشتم گریه میکردم مثل ابر بهار گفت فلانی گفته خدا از بجنورد تا اصفهان تو این ١٢٠٠ کیلومتر بهترو خان ...

میگفتی ببین دیگه چقد خوبم از همه جا ایران میومدن خاستگاریم

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

من كه مادرشوهرم و حتي خود شوهرم بهم انگ رواني بودن زدن😕در صورتي ك خودشون مشكل داشتن و با كل طايفه و ادما ارتباط برقزار نميكنن 😑

خدا هست و خدا هست و خدا هست.....🙏🏻💔
2706