2737
2739
عنوان

بزرگ ترین سوالی که در زندگی دارید چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 29 پست
حکمت و عدالت خدا چیه؟ گناه دختری ک پدرش معتاده و ... چیه؟

عزیزم در دنیا عدالتی وجود نداره 

متاسفانه خیلی چیزها شانسی هست 

اینکه ما در چه خانواده ای و در چه کشوری به دینا میایم 

و سرنوشتمون از. همون جنینی رقم میخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بنده ای ک درد داره یا همش داره زجر میکشه وسختی تو زندگیش.خدا آفریدتش؟؟نباید مرگ خودشو هم تعیین ک ...

خوب شاید انسان‌ها خیلی از این مسایل رو گذاشتند 

گاهی باید به‌ همه چی شک کرد 

2728
حکمت و عدالت خدا چیه؟ گناه دختری ک پدرش معتاده و ... چیه؟

از دل علف هرز هم گل رشد میکنه،،شاید شرایط زندگی خیلیا مساعد نباشه وسختی بکشن ک این سختیا ازمون زندگی هرادمیه اما از توشرایط بدم میشه ادم درستی شد و درست زندگی کرد واین درست زندگی کردن توشرایط بد از نگاه خدا دورنمیمونه چون توشرایط خوب خوب زندگی کنی ک هنرنیست،،کسایی رو دیدم ک با پدروبرادرای معتادودست بزن دار دکتر شدن بهترین زندگیوساختن کسیاییم میشناسم ک عذرمیخوام تن فروش شدن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738
چرا من ؟؟ چرا من و خداخلق کرد کلا هدفش از خلق کردن من چی بود ؟؟

شماهم مث بقیه بنده ها خلق شدی تا تجلی کننده صفات خداباشی روی زمین خدا روح خودشو درما دمیده واین چیزکمی نیست حالا ماچطوری زندگی کنیمو وچطوری به بهترین شکل این صفات خدارومتجلی کنیم انتخاب ماست

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
از دل علف هرز هم گل رشد میکنه،،شاید شرایط زندگی خیلیا مساعد نباشه وسختی بکشن ک این سختیا ازمون زندگی ...

منم با بدبختی بدون ی کتاب کنکور و کلاس و ... دانشگاه دولتی ارشد خوندم از همون روز تا الانم کار کردم ولی چیزی نسدم 9 ساله ی کار درست و حسابی هم پیدا نکردم هر چیم دراوردم خرج زندگی و قسط و .... شد و بدون هیچ پشتوانه ای برای آینده

شماهم مث بقیه بنده ها خلق شدی تا تجلی کننده صفات خداباشی روی زمین خدا روح خودشو درما دمیده واین چیزک ...

درسته 😍😍😍😍😍

چقد خوب گفتین ❤😀

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
چرا بنده ای ک درد داره یا همش داره زجر میکشه وسختی تو زندگیش.خدا آفریدتش؟؟نباید مرگ خودشو هم تعیین ک ...

بنده ها افریده شدن ک صفات خدارو روی زمین متجلی کنن یکی ازصفات خدا صبره،،یعنی بنده ای ک روح خدا درش دمیده شده و اشرف مخلوقاته نباید ذره ای از صبر خدا تو وجودش باشه ودربرابر ناملایمات زندگی کم نیاره،،امضامو دیدی؟بزرگترین ازمون زندگی ما وقتیه ک باتمام ناملایمات زندگی بگیم خدایاشکرت‌،نه این ک بریم سراغ خودکشی،،برای هرکی تو دنیا ازمونی هست خشت خام تو خرارت خیلی بالا پخته میشه،،میدونم مثل معلمای دینی حرف زدم ولی نه معلم دینیم نه سن زیادی دارم به چیزایی ک گفتم رسیدم

منم با بدبختی بدون ی کتاب کنکور و کلاس و ... دانشگاه دولتی ارشد خوندم از همون روز تا الانم کار کردم ...

تلاشهای شما قطعا بی نتیجه نمیمونه وقتی ک انتظارشونداری ثمرشومیبینی،،ولی کلا زندگی توشرایط فعلی کشورمون براهمه سخته

به خدا اعتقادی ندارم برای عدالت هم طلبکار کسی نیستم دنیا خیلی خر تو خر هست  از هیچی تعجبم نم ...

اعتقادات هرکی به خودش ربط داره عزیزم ولی عدالت خدا خییییلی زیاده مادرکشونداریم،،یه عده مینالن ک چرا اوضاع ما اینه زندگیمون اینطوریه،،اولا ک خدا برای هرکسی یه ازمونی قرارداده بعدشم خدا ظرفیت ادمارو بهترمیدونه

2706