2737
2734
عنوان

از خونمون خسته شدم😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 146 پست
حیاطت بزرگ و جاداره کلی کار میشه کرد از این عکسای نتی ایده بگیر.... گلدونای بزرگ بزار 

یه بار گلدون. گرفتیم چند تا خراب شدن! 

این. سری میخوام اصولی نگهداریشون. رو یادم. بگیرم. 

بنظرت ازاین حوض های کوچیک هم. بگیریم؟ با تخت چوبی؟ 

🖤
من خونه بزرگ میخام یالااااااااا😤😤😤😤😤

منم همینطورم دقیقا

دیروز همسایمون برای اولین بار چند دقیقه اومده بود میگفت چقدر خونتون قشنگه چه چیدمان خوبی داره. از رنگ از مدل و همه چی تعریف کرد

ولی منم اصصضلا به چشمم قشنگ نمیاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر بدین حیاطمو چیا بزارم از بی روحی دربیاد؟  بارون زده چه افتضاحی شده کف حیاط😥

کلی گل طبیعی با گلدونای رنگی واقعا عالی میشه واسه روحیتم خوبه   از این تاپا بگیررسفیدا اونم‌خوبه

2731
2738
یه بار گلدون. گرفتیم چند تا خراب شدن!  این. سری میخوام اصولی نگهداریشون. رو یادم. بگیرم.  ...

آره عالی میشه.... ولی یه ایده تو ذهنت در نظر بگیر یا ببین تو پیجای اینستا طبق اون بخر و بچین شیک تر میشه

😍ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستی دوست عزیز
2706