2733
2739
آره موافقم امروز نهاراومدخونمون.هیچی از دعواها نگفتم.ولی یه روانشناس میگفت تاخرفها دلتو نزدی رابطه ب ...

اون بستگی به دل هودت داره که اگر میگی بخشیدم تا چه حد بخشیدی. اگر بارم بهش فکر میکنی تو یه موقعیت مناسب بگو دلخوریتون از هم چی بوده که دوباره تکرار نشه. اما اگه میدونی واقعا وقتی نیبخشی همه چی برات حل میشه و البته طرف مفابل هم حق بجانب نمیشه، بیخیال شو

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون بستگی به دل هودت داره که اگر میگی بخشیدم تا چه حد بخشیدی. اگر بارم بهش فکر میکنی تو یه موقعیت من ...

من کینه ندارم ولی گاهی حرفاش یادم میاد میگم کاش جوابشو داده بودم فکرنمیکرد جواب ندادنم از خل وچلیمه.ولی وقتی میبینم که شوهرمم باهاش صمیمی شده و براش مهم نیست رفتاری که باهام کردگرمیگیرم

من کینه ندارم ولی گاهی حرفاش یادم میاد میگم کاش جوابشو داده بودم فکرنمیکرد جواب ندادنم از خل وچلیمه. ...

از شوهرم متنفر میشم و دعوامون میشه.وگرنه چکار دارم به برادرشوهر.

2728
من کینه ندارم ولی گاهی حرفاش یادم میاد میگم کاش جوابشو داده بودم فکرنمیکرد جواب ندادنم از خل وچلیمه. ...

اشکال نداره.اونم برادرشه

اگر فکر میکنی لازمه، سر فرصت مناسب حرفشو پیش بکس که دیگه بینتون تکرار نشه

فکرای منفی نکن🌹

اشکال نداره.اونم برادرشه اگر فکر میکنی لازمه، سر فرصت مناسب حرفشو پیش بکس که دیگه بینتون تکرار نشه ...

تواین یکسال ونیم قهربابرادرشوهرم شدیدترین دعواهامون باشوهر سر همین بوده که چرا با برادرت گفتی خندیدی چرانشستی چرا تلفن زدین به هم و.. دلم نمی خواد اینقدرگیر بدم ولی میسوزم حرفه ای خیلی بدی زد بهم برادرشوهرم واینکه ببینم شوهرم براش مهم نیست باعث میشه از شوهرم سرد بشم

تواین یکسال ونیم قهربابرادرشوهرم شدیدترین دعواهامون باشوهر سر همین بوده که چرا با برادرت گفتی خندیدی ...

شمام حق داری که همسرشی،ایشونم حق داره که برادرشه

کاش بجای بحث و دعوا با همسرت حرف میزدی. الان نه ها. همون اول

ولی کاملا میفهمم که خیلی پیچده ست

2740
امروزم من اصرار کردم شوهرم دعوتش کنه تو شهرمامسافر بود برادرش گفتم شوهرم غصه میخوره برادرش بره مسافر ...

افرین به تو

تا همیشه یاد همسرت میمونه 

افرین به تو تا همیشه یاد همسرت میمونه 

نمی دونم.من محبت کم نکرده بودم به همین برادرش هم.ولی سرجاری بازی که زنش شروع کرد اومد خونمون هرچی از دهنش دراومدبهم گفت.خیلی بد رفتار کرد.به شوهرم گفته باید عذرخواهی کنم ولی دیگه هیچی مثل قبل نمیشه.💔

نمی دونم.من محبت کم نکرده بودم به همین برادرش هم.ولی سرجاری بازی که زنش شروع کرد اومد خونمون هرچی از ...

خب چرا اومد و بد و بیراه گفت. شما تحریکش نکردی یا حرفی چیزی که خوشش نیومده؟

دلیل میخواد این کارش دیگه درسته؟

بهش فکر نکن. با زمان حل میشه همه چی عزیزم

خب چرا اومد و بد و بیراه گفت. شما تحریکش نکردی یا حرفی چیزی که خوشش نیومده؟ دلیل میخواد این کارش دی ...

دلیلش حسادت جاریم بود به روابط خوبمان دوسال تو گوشش خوند و منو خراب کرد. البته به جاریم حق میدم منم اگر کسی به چشم شوهرم میومد خرابش میکردم اما نه دراین حد که کار  به فحش کاری و کتک بکشانم.جاریم میخواست منو بزنه که دیگه موفق نشد ولی فحش و هزار حرف بد بهم زدند.زن و شوهر.

دلیلش حسادت جاریم بود به روابط خوبمان دوسال تو گوشش خوند و منو خراب کرد. البته به جاریم حق میدم منم ...

☹☹☹ چقدر بد

☹☹☹ چقدر بد

البته منم اونقدرامظلوم نبودم نقشه هاشو نقش برآب کردم تا به اون حد از عصبانیت رسید که دیگه فقط با کتک زدن میتونست خشمشو خالی کنه.ولی دوباره اومدنشون تو زندگیم نگرانم میکنه. چقدر هی نقشه خنثی کنم چقد سعی کنم اوضاع درکنترلم باشه شوهرمو پرنکنن تو زندگیم موش ندوونن.

البته منم اونقدرامظلوم نبودم نقشه هاشو نقش برآب کردم تا به اون حد از عصبانیت رسید که دیگه فقط با کتک ...

😂عزیزم. گفتم تو هم یکاری کردی که اومد بزنتت ها

😁