2737
2734
من فک کردم حتما باید برم پاریس و نیویورک

شما گفتی من ندیدم حتی ،منم درجوابتون گفتم برای دیدن زیاد هست الان اکثر ا تو قشر متوسط هستیم خیلی افراد خاصی هستن که توان خرید اینجور چیزا رو دارن منظوری نداشتم کلی گفتم 

دلیلی نداره انقد تند وبد جواب بدید

خب این ادما بی فرهنگن عزیزم تکلیفشون مشخصه. هر کی در حد توان خودش خرج میکنه اصلا مسخره کردن خودش بیک ...

بخدا من هیچی نگفتم فقط انقدر دلم شکست ک  گریه کردم . 

اخه یکی نیست ب خودش بگه تو ک انقدر میندازی و هر کفشتو ۳ میلیون میخری ..... و دندونات لمینت کردی و ۱۵ میلیون دادی کاشت مو ... فرهنگت کو ک سه نفرو ناراحت برگردوندی خونه .. دعوت کردی ک تحقیر کنی ؟ 

همه ادمای دورم پولدارن . توشون شوهر من بی پوله .... انقدر دلم شکست  زن داییم زنگ زده ب مادرم . مامانم گفت  بهش تو مگه با داماد من رفتی دست شویی ببینی دستش شسته یا نه . چرا تهمت میزنی ... زن دایی منم ن گذاشت ن برداشت گفت  دوماد تو دهاتیه ..‌ دومادای من همشون قندن . نباتن . تاجرن . داران  . مارک پوشن ....از این لباسا ک بچه های شما تن میکنن  بچه های من تن نمیکنن .

هر چی پولدار دیدم به پولدارا بر نخوره نچسب بودن .پر ادعا.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فک میکنم فقط اینهایی که میلیونر هستن از این گرون ها میخرن و فشاری بهشون نمیاد  .البته ...

اگه جوون و زیر سی هستی و.پولشو  داری.. واسه خودت بخر حتما.. میدونی..یه چیزایی رو تو سن پایین تجربه کنی خوبه.. چشم و دلتم سیر میشه.. لذتشم میبری.

والا من الان تمام هم و غمم بچه هامن. بیشتر دوس دارم به رخت و لباس اونها برسم. و چیزای خوب براشون بگیرم . و اسباب بازیهای خوب. 

موفق باشی.

2731
بخدا من هیچی نگفتم فقط انقدر دلم شکست ک  گریه کردم .   اخه یکی نیست ب خودش بگه ...

باهاشون رفت وامد نکنین ،اه چه حال بهم زن ولی من توفامیلای شوهرم دیدم پولدار بودن وخاکی

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
خخخ دردلیمم

دینمت چنه خوشحال دوم ،خدا خوشی وسلامتی بگت ،نی نی ت دنیا نات ؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2738
دینمت چنه خوشحال دوم ،خدا خوشی وسلامتی بگت ،نی نی ت دنیا نات ؟

منیش 

خوشحال بوم دلکم ن والله جاره هنوز سه مانگمه 😀 حالت چونه خاسی گلکم

حتی کورده بمینه کوردستانیش ئه مینه 👑😏👑کوردستان یک پارچه کردیانه به چوار پارچه بیکن به هزار پارچه هر نادیم کوبانی
منیش  خوشحال بوم دلکم ن والله جاره هنوز سه مانگمه 😀 حالت چونه خاسی گلکم

عه پس هنوز زیه ،سلامت بو انشالا ،ای بدنیم  عزیزم  

شما گفتی من ندیدم حتی ،منم درجوابتون گفتم برای دیدن زیاد هست الان اکثر ا تو قشر متوسط هستیم خیلی افر ...

من ؟؟ کجا  تند جواب دادم فک کنم با یکی دیگه اشتباه گرفتی  عزیزم