2733
2734
منم بودجه ام همينه تا منگو و زارا كيف و كفش خريدم البته اونم تو اف اشون😂كفش زارا رو تو اف خريدم صد ...

واقعا شیکن و با دوام

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا  واقعا ارزش پولش رک داره؟

خوب معلومه كه داره بابا من همون كفش زارا و كيف منگو رو كه برميدارم كلي استايلم عوض ميشه تا كيفهاي معمولي رو

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
اینها هست ولی خدایی دیگه نخ دوختشون که طلا نیست ۳۰۰۰ یورو

باپول ما میشه چند ؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728

یکی اینو دستش بگیره من فکر میکنم ده تومن از دوشنبه بازار خریده خخخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
اوه بازم خوبه من اصلا هیچکدوم این مارکها‌رو ندیدم 🤦‍♀️ خوش بحال فامیلتون😬

اون كه خيلى خوشبحالشه.خونش بورلي هيلزِ😥ولى ديدنش لطفى نداره وقتى قرار نيست داشته باشيش.تازه هفته پيش يه عكس گذاشته بود تو پاريس با كيف هرمس

2738
اینها هست ولی خدایی دیگه نخ دوختشون که طلا نیست ۳۰۰۰ یورو

عزیزم قضیه پراید و پرادو هست جفتشون ماشینن و کار رابنداز ولی پراید کجا و پرادو کجا!!! 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
باپول ما میشه چند ؟

هر یک یورو میشه ۱۵ هزارتومن...

حالا ۳۰۰۰رو ضربدر ۱۵بکن

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
کیفای مارک بالای ۸میلیون تومن میشه.‌

کی گفته؟

هر یک یورو میشه ۱۵ هزارتومن... حالا ۳۰۰۰رو ضربدر ۱۵بکن

مرسی که جواب دادی عزیز

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706