2737
2734

من يه نتيجه اي گرفتم اول بايد خودت رو دوست داشته باشي و از درون حس غني بودن داشته باشي به فكر پروش خودت باشي اون وقت همه دوست دارن به تو نزديك بشن و باهات دوست باشن 

اجتماعي بودن اين نيست كه بتوني با همه حرف بزني 

اينه كه بدوني با هركس تو هر شرايطي چطوري رفتار كني 

وگرنه كسي كه باهمه دوسته ولي نميتونه نظر خودش  رو ابراز  كنه يا به درخواست نامعقول ديگران نه بگه  و ... اين اجتماعي بودن نيست مهر طلبيه

و خودش تو اين دوستي ها و رفت و امد ها فقط اسيب ميبينه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی کسی طرف من نمیاد  قیافمم معمولی

به قیافه نیست ک عزیزم من خودم به شخصه جذب ادمای پرنشاط ومهربون میشم تا خوشگلا،خودمم همیشه لبخند به لب دارم واس همین همه میگن بخاطرلبخندت معلومه مهربونی اخلاقت خوبه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
ولی کسی طرف من نمیاد  قیافمم معمولی

اصن به تیپ و قیافه نیس ..فقط به خوش مشرب بودن و اینکه بتونی راحت ارتباط برقرار کنی

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2738
اوه واسع همون خیلی ب دوستات حال میدی برا همون دورتن

اونا هم اینکارا رو میکنن 

انقدر به پسرم وسیله خریدن جا نداریم خونه 

دیروز یکی از دوستام ی ادکلن واسه شوهرم ی پایه قلیون واسه شوهرم اورد 

اخه شوهرم با ما اونا رو برد پارک 

و ی قلیون خودشم اورده خونمونه  عجب پایه ایه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706