2733
2734
عنوان

بهترین نعمتی که خداوند داده بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 33 پست
فهم شعور درک واقعا بهش افتخار میکنم 

من اول سلامتی بعد ارامش و بعد اون دانایی😊

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نعمت هام یکی هز یکی بهتر. خدایا شکرت. پدر و مادرم. سلامتی. ایمان  

ایول به این دیدت قشنگت😍

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2728
شاید خدا قهرش بگیره اما هیچی

قطعا نعمتهای زیادی دارید یکیش همین گوشی هست که دستتون هست و میاید نی نی سایت نعمتهات را ببین و بابتش شکر کن تا بیشتر بشن تو زندگیت😊

2740
قطعا نعمتهای زیادی دارید یکیش همین گوشی هست که دستتون هست و میاید نی نی سایت نعمتهات را ببین و بابتش ...

سعی میکنم

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
سلامتی و پدر و مادرم  کاش یه بچه هم میداد

با شکرگزاری پیشاپیش از خداوند بچه هم میده بهتون هر روز نعمتهات را بنویس و شکرگزاری کن و بنویس خدایا ممنونم که فرزندی زیبا و صالح بهم دادی کم کم می بینی خدا یهو بچه هم بهت داده. ی خانمی نوشته بود سوره مریم خونده و چهارقل مدام خونده با وجود مشکل هورمونی بچه دار شده

ببخشید ا ولی فهمیدم معرفت وشعور مختص بخش کمی از ادمای دور وبرم میبینم فکر میکنم دانایی هم منجربه سلا ...

دانایی خصلتیه که باعث میشه ادم کمتر دچار مشکل بشه و در واقع خودش را درگیر مسایل پوچ کنه

2706