2737
2739
عنوان

کیا تو دوران عقد رابطه کامل داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6708 بازدید | 166 پست

منم داشتم ولی از شورش درنیومدیم اما درکل این چیزا بیمزه نمیشه هیچوقت تازه کیف دوران نامزدی بیشتره چون یواشکی هس حال میده ما الانم بعد چن سال تداعی خاطرات میکنیم دلمون میره برا اون روزا عروسی یه جشنه دیگه مهم عقده

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباشه..بهتره.آدم که از اینده خبرنداره.شاید خدای نکرده عقدو عروسیتون بهم خورد..نشد باهم زندگی کنین... اونوقت خیلی بد میشه برات... آش نخورده ودهن سوخته

خیلی دیر فهمیدم چقد اشتباه  کردم😔
2728
من داشتم هیچ تاثیر هم رو رابطمون بعد از ازدواج نداشت شوهرمم کلی تلاش میکرد زودتر بریم سر زندگیمون.&n ...

اره دقیقا همین طوره اگه بخاد تکراری بشه که دیگه فرقی نداره بعد عروسی میشه منم اعتقاد ندارم به تکراری شدن

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
من دو سال نیمه عقدم  باکره ام  خانوادهامون رابطه کامل تو عقد خیلی بد میدونن البته خودمم ...

چقد تحمل افرین، من نه ناه عقد بودم شوهرم تحمل نکرد 

مگه فقط برا اون قضیه ازدواج کردن که شوق و ذوق بره!؟ما فقط میخواستیم زودتر عروسی بگیریم و کنار هم باشیم رابطه داشتن و نداشتنش زیاد مهم نبود گرچه که دلم برا شوهرم میسوخت اگر اجازخ نمیدادم دوسال باید میلشو سرکوب.میکرد اونم به همسر شرعی و قانونیش 

یه میلیه که همیشه هست فرقیم نمیکنه فقط با گذرزمان عوض میشهحالا تو عقد نباشه دوسال بعد عروسی!ولی از این دوران شیرین و یواشکیاتون لذت ببرید 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
برقراری رابطه جنسی تو خونه پدرشوهر یا پدرزن، بنظر من زشت و چندش آوره کسی که توان عروسی نداره یا هرچ ...

وا چه ربطی داره چندش چیه شوهر شوهره حالا خونه هرکی 

2738

البته ما سوییت جداداشتیم خونه بابام😅مامانمم گیرنمیداد چون عقد بودم گیر یه شیرینی دادن و شام نبودیم 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
شوهرم درکم میکنه  کدوم مردیه که دوس نداشته باشه رابطه باشه

درک که اره شوهر منم درکم میکرد ولی منم درکش کردم سخته خیلی😂😂من خودمم راضی بودم

البته ما سوییت جداداشتیم خونه بابام😅مامانمم گیرنمیداد چون عقد بودم گیر یه شیرینی دادن و شام نبودیم& ...

مام پدرشوهرم خونه باغ داشت اکثرن اونجا میرفتیم پنج شنبه جمعه

وا چه ربطی داره چندش چیه شوهر شوهره حالا خونه هرکی 

روی تخت و رختخواب ملت؟! بغل گوش خواهر و برادر؟! بنظرم رابطه جنسی حرمت داره و بهتر در آرامش و توی خونه خود آدم باشه. 

اون پسری که عرضه نداره زودتر یه خونه و وسایل تهیه کنه، لیاقت رابطه کامل نداره

روی تخت و رختخواب ملت؟! بغل گوش خواهر و برادر؟! بنظرم رابطه جنسی حرمت داره و بهتر در آرامش و توی خون ...

منرو تخت خودم بودم و در ضمن معمولن این کارا زمانی انجام میشه که خاهرو برادر منزل نباشن 😂واما عرضه ربطی نداره ما توان عروسی گرفتن هم داشتیم ولی عموش فوت شد عروسیمون عقب افتاد چن ماه چه ربطی داره نامزدیه دیگه برا خودش دورانیه

2706