2733
2734
عنوان

هرکی درمورد مرخصی اطلاعات داره لطفا کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 25 پست

شوهرتون اگه رسمی هست که گواهی استعلاجی اش رو باید ببره پزشک معتمد . در صورت تایید قبول میکنن ازش. اگر هم قراردادی باشه که بیشتر از 7 روز رو اداره تقبل نمیکنه و باید بره کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی 

یعنی جدای از غیراخلاقی بودن استعلاجی جعلی، به این راحتی هم نیست استعلاجی گرفتن یکماه!

مرخصی بدون حقوق هم فقط منوط به موافقت مافوق و بالاترین مقام اون سازمان یا اداره است. اگه بتونه اونها رو قانع کنه دلیل و مستند نمیخواد دیگه

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اگه کارش صددرصد اوکیه خب استعفا بده دیگه مرخصی میخواد چیکار؟ مرخصی مال وقتیه که سر دوراهی باشی و بخو ...

آره ولی خب چو یه بارم دوستاش گفتن بیاترکیه رفت ولی میگفت همش حمالی بوده برگشت اینبارم میگه اول برم ببینم چه خبره بعد کارمو یکسره کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرتون اگه رسمی هست که گواهی استعلاجی اش رو باید ببره پزشک معتمد . در صورت تایید قبول میکنن ازش. اگ ...

پس اگه بتونه قانعشون کنه بهش میدن مرخصی رو؟مثلا میتونه مشکلات خانوادگی رو بهونه کنه؟

آره ولی خب چو یه بارم دوستاش گفتن بیاترکیه رفت ولی میگفت همش حمالی بوده برگشت اینبارم میگه اول برم ب ...

بره پیش پزشک آشنا و به دلیل کمردرد مثلا 15 روز استعلاجی بگیره و بره اگه خوب بود که بمونه اگه نه که برگرده . حتما میخواد یه ماه بمونه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2728
پس اگه بتونه قانعشون کنه بهش میدن مرخصی رو؟مثلا میتونه مشکلات خانوادگی رو بهونه کنه؟

بله . میتونه بگه مشکلات شخصی

فقط باید طوری حرف بزنه و مجابشون کنه که موافقت مافوق ها رو بگیره. ولی خوب توی اون مدت نه بیمه داره و نه حقوق

در مدت استعلاجی بیمه و حقوق داری.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2740
ینی بیمه رو هم خودش باید پرداخت کنه؟

وقتی من مرخصی بدون حقوق میگیرم خوب اداره منو از لیست حقوق اون ماه حذف میکنه و در نتبجه بیمه هم برام رد نمیشه دیگه

شوهرتون میتونه  ماه بعد پول اون یکماه رو خودش آزاد بریزه به حساب بیمه. یا اینکه بی خیالش بشه موقع بازنشستگی یکماه بیشتر باید بمونه

بره پیش پزشک آشنا و به دلیل کمردرد مثلا 15 روز استعلاجی بگیره و بره اگه خوب بود که بمونه اگه نه که ب ...

پزشك معتمد رو چي كنه؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

مرخصی استعلاجی که به این راحتی نیس کمیسیون داره مدارک میخوان.همون بدون حقوقو بره بهتره صحبت کنه درخواست بده اداره ی ما که زیاد رو دلیلش حساس نیستن

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر