2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خونه مادرم میرم یساعت میام بچم میخابه یکی دوساعت منم تو اون تایم نت گردی میکنم بعد پامیشه نهار میخوریم خونه تمیز میکنیم من یه فیلم میبینم یکم با بچم بازی میکنم شام میپزم باز نت گردی و شوهرم میاد تمام

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2728
عزیزم من به خاطر همین موضوع افسردگی گرفتم دیگه داغون ام اصلا نگم برات

منم حس می کنم دارم افسرده میشم...حوصله اون محدودیت های  کار و دردسرم ندارم....ولی فک‌کنم یه چند وقت دیگه برگردم به اون روال‌....من آدم اینجوری زندگی کرون نیستم...

الان چند روزه می خوام برم اصلاح آرایشگاه وقت نکردم با ۲ تا بچه مدرسه ای 

خخخ من دیشب خودم تر زدم به ابروهام

نگاه میکنم تو آینه بخودم مرگ خنده میگیرتم

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
2740
منم حس می کنم دارم افسرده میشم...حوصله اون محدودیت های  کار و دردسرم ندارم....ولی فک‌کنم یه چند ...

کارتو عوض کن بجای بیکار شدن

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

از صبح 

صبحانه ، ساک صبحانه و چای هنسرم ک میبره 

ظهر آماده کردن ناهار ، تنیز کاری جارو ، دادن ناهار بچه هام چون کوجیکن، 

عصر میوه ، بالکن رفتن و چایی با بچه ها ، زنگ زدن ب فامیل و دوست ونت، 

شب آماده کردن شام و رختخواب انداختن و فیلم 

وسطشم بیرون و خرید و رقص با بچه ها 

من وقت خوابم ندارم 😄

صبح تا شب بچه داری باشگاهم کم و بیش .... در کنارش آشپزی نیمه حرفه ای ... تازه میخوام شروع کنم واسه آزمون وکالتم بخونم اما دریغ از یک دقیقه وقت 

گر نگهدار من آن است که من میدانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد .....صلوات لطفا 😍😍😍

كابوس من خنه موندن و سر كار نرفتنه

كسي بره سر كار خيلييييييييييييييي سخته خونه بمونه

شما م كتاب بخون

كلاس برو

كار هنري

نظافت خونه

مايحتاج يخچال آماده كن

باشگاه برو 

خريد كن

به خودت برس

با برنامه باش

ماهواره داری؟؟؟ بعضیا سریالای اونو دنبال میکنن دیگه باید به اخلاقتم بخوره  هرکی یجور زندست ...

اره داریم....اهل تی وی نیستم زیاااد...آشپزی دوست دارم....سرگرمیام الان اینترنت....کتاب....آشپزی ...و گاهی کار خونست و پیاده روی....هفته ای دوبارم میرم‌خونه مامانم...ولی خیلی وقته خالی هست..

2706