2752
2734

مگه شما سر کار میری بیکاری؟حوصله ات سر میزه؟ زیاد نگران ما نباش ما بلدیم سرگرم بشیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

حتما بچه نداری. من وقتی مرخصی زایمان بودم و بچه دار شدم، دلم میخواست هیچ وقت مرخصیم تموم نشه. اما قبل از بچه داشتنم اگه تووو خونه میموندم دیوونه میشدم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دو تا بچه دارم براشون هرجور غذایی درست میکنم خونمو تمیز میکنم . موهاشون رو هر روز بجور درست میکنم .فیلم میبینم . انواع دسر و سالاد و غذا درست میکنم شب هم که شوهرم میاد میریم بیرون دور دور یا خونه فامیل و آشنا البته گاهی هم اونا میان و .... در کل راحتم 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
بچه ندارم ناهارم مونده.ظرفای صبونه هم رو سینکه حموم پره لباس چرکه که شوهرم ریخته😒

جونت سلامت‌...درست میشه

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
2731
اره داریم....اهل تی وی نیستم زیاااد...آشپزی دوست دارم....سرگرمیام الان اینترنت....کتاب....آشپزی ...و ...

چون اهل کار کردن و اینا بیرون بودی سخته عادت کنی اگرم نکردی که همون باید برگردی 

خخخ من دیشب خودم تر زدم به ابروهام نگاه میکنم تو آینه بخودم مرگ خنده میگیرتم

منم از اینکارا گاهی می کنم....ابروهامم خیلی تاره ضخیمی داره....یکیشو بر میداری  اگه اون یکیو درست بر نداری بد میشه...چند بار گند زدم دوباره رفتم آرایشگاه😁

منم دو تا بچه دارم براشون هرجور غذایی درست میکنم خونمو تمیز میکنم . موهاشون رو هر روز بجور درست میکن ...

خوشبحالت چقدر حال دلت خوبه

حال دل آدم روبراه باشه آدم هر لحظه زندگیشو با اشتیاق میبلعه

خونه موندن ب منم نمیسازه واقعا

کلافه میشم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
منم از اینکارا گاهی می کنم....ابروهامم خیلی تاره ضخیمی داره....یکیشو بر میداری  اگه اون یکیو در ...

🤣کاش منم همین بود مشکلم

با قیچی یکی رو کاملا لخت کردم آخه هم ستایش نگاه میکردم هم قیچی دستم بود نه اینکه خیلی حرفه ایم😡

2706